Account
Home
NEDERLANDS WEST-INDIË / THE DUTCH WEST-INDIES
Curaçao
Kavels:
1796
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
Kavel 328
1 Reaal 1821. Scholten 1389b (9 eikels). Zeer fraai.
Taxatie:
€ 125,00
Kavel 329
Lot (2) 1/10 Gulden 1901 en ¼ gulden 1900. Scholten 1391 en 1393. Zeer fraai en beter.
Taxatie:
€ 40,00
Kavel 330
Lot (2) 1 + 2½ Gulden 1944. Sch. 1331, 1330. Fraai & Prachtig.
Taxatie:
€ 15,00
Kavel 331
¼ Gulden 1947 mmt. visje. Sch. 1336. Prachtig.
Taxatie:
€ 5,00
Categorie
Menu
Curaçao