Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 275

Kavel 275
Oord 1712, Antwerpen. de Mey 843; Vanhoudt J-4; KM -. Zeer fraai.
Taxatie: € 10,00

Kavel 276

Kavel 276
Kronendaalder 1759, Brussel. Dav. 1282; KM 21. Justeersporen keerzijde. Zeer fraai.
Taxatie: € 35,00

Kavel 277

Kavel 277
Schelling 1750, Brugge. Vanhoudt J-17; KM 4. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 278

Kavel 278
Dukaton 1749, Antwerpen. Dav. 1280; KM 8. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 279

Kavel 279
14 Oorden 1759, Brussel. KM 18. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 280

Kavel 280
Kronendaalder 1765, Brussel. Dav. 1282; KM 21. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 281

Kavel 281
¼ Kronendaalder 1767, Brussel. Delm. 390; KM 19. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 282

Kavel 282
Dubbele oord 1777, Brussel. KM 29. Originele kleur. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 283

Kavel 283
Kronendaalder 1796A. Dav. 1180; KM 62.1. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 45,00