Oord 1712, Antwerpen. de Mey 843; Vanhoudt J-4; KM -. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 10,00
Kronendaalder 1759, Brussel. Dav. 1282; KM 21. Justeersporen keerzijde. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 35,00
Schelling 1750, Brugge. Vanhoudt J-17; KM 4. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 40,00
Dukaton 1749, Antwerpen. Dav. 1280; KM 8. Zeer fraai / Prachtig.
Meer...Taxatie: € 125,00
14 Oorden 1759, Brussel. KM 18. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 30,00
Kronendaalder 1765, Brussel. Dav. 1282; KM 21. Vrijwel prachtig.
Meer...Taxatie: € 100,00
¼ Kronendaalder 1767, Brussel. Delm. 390; KM 19. Zeer fraai / Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
Dubbele oord 1777, Brussel. KM 29. Originele kleur. Prachtig / FDC.
Meer...Taxatie: € 25,00
Kronendaalder 1796A. Dav. 1180; KM 62.1. Zeer fraai / Prachtig.
Meer...Taxatie: € 45,00