Leeuwengroot z.j. de Mey 206-211; Vanhoudt G-2596. Randbreukje, anders ruim zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
Dubbele groot botdrager z.j. de Mey 265; Vanhoudt G-2635. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
1/5 Philipsdaalder 1567, Brugge. GH 212-7a. Circa fraai.
Meer...Taxatie: € 25,00
Oord 1585, Brugge. GH 232-7. Fraai+.
Meer...Taxatie: € 10,00
Maille 1591, Brugge. GH 235-7. Fraai / Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 15,00
½ Statendaalder 1577, Brugge. GH 246-7; Delm. 122. Bijna zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 300,00
¼ Patagon z.j., Brugge. GH 313-6a. Bijna zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 60,00