Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 242

Kavel 242
Leeuwengroot z.j. de Mey 206-211; Vanhoudt G-2596. Randbreukje, anders ruim zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 243

Kavel 243
Dubbele groot botdrager z.j. de Mey 265; Vanhoudt G-2635. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 244

Kavel 244
1/5 Philipsdaalder 1567, Brugge. GH 212-7a. Circa fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 245

Kavel 245
Oord 1585, Brugge. GH 232-7. Fraai+.
Taxatie: € 10,00

Kavel 246

Kavel 246
Maille 1591, Brugge. GH 235-7. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 15,00

Kavel 247

Kavel 247
½ Statendaalder 1577, Brugge. GH 246-7; Delm. 122. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 248

Kavel 248
¼ Patagon z.j., Brugge. GH 313-6a. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 60,00