Account
Home
DE NOORDELIJKE NEDERLANDEN / LES PAYS-BAS SEPTENTRIONAUX
ZWOLLE
Kavels:
1796
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
Kavel 194
½ Leeuwendaalder op stedelijke muntvoet 1646. Delm. 889; CNM 2.52.59. HPM 33. Beter jaartal. Bespikkelde leeuw. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie:
€ 100,00
Kavel 195
Rijder of dukaton 1668. Delm. 142; CNM 2.52.75; HPM 43. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie:
€ 100,00
Kavel 196
6 Stuiver of Arendschelling z.j. (1601) op naam van Rudolf II. CNM 2.52.100; HPM 61.1. Vrijwel prachtig.
Taxatie:
€ 75,00
Categorie
Menu
ZWOLLE