Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 194

Kavel 194
½ Leeuwendaalder op stedelijke muntvoet 1646. Delm. 889; CNM 2.52.59. HPM 33. Beter jaartal. Bespikkelde leeuw. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 195

Kavel 195
Rijder of dukaton 1668. Delm. 142; CNM 2.52.75; HPM 43. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 196

Kavel 196
6 Stuiver of Arendschelling z.j. (1601) op naam van Rudolf II. CNM 2.52.100; HPM 61.1. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 75,00