Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 192

Kavel 192
Gouden dukaat 1649. Delm. 1117; CNM 2.30.18; HPM 16. Testsnede, goed zichtbaar op de keerzijde. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 193

Kavel 193
6 Stuiver of arendschelling z.j. (1612-1619). CNM 2.30.65; HPM 46. Prachtig.
Taxatie: € 50,00