Account
Home
DE NOORDELIJKE NEDERLANDEN / LES PAYS-BAS SEPTENTRIONAUX
KAMPEN
Kavels:
1796
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
Kavel 192
Gouden dukaat 1649. Delm. 1117; CNM 2.30.18; HPM 16. Testsnede, goed zichtbaar op de keerzijde. Ruim zeer fraai.
Taxatie:
€ 200,00
Kavel 193
6 Stuiver of arendschelling z.j. (1612-1619). CNM 2.30.65; HPM 46. Prachtig.
Taxatie:
€ 50,00
Categorie
Menu
KAMPEN