Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 161

Kavel 161
Duit 1739. Afslag in zilver van 3,71 gram. PW 5111.2; CNM 2.44.21; HPM 20.3. Ruim prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 162

Kavel 162
Duit 1744. PW 5111; CNM 2.44.21; HPM 20. Originele kleur. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 163

Kavel 163
Duit 1754. PW 5111; CNM 2.44.21; HPM 20. Originele kleur. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 164

Kavel 164
Duit 1755. PW 5111; CNM 2.44.21; HPM 20. Originele kleur. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 165

Kavel 165
Duit 1755. PW 5111; CNM 2.44.21; HPM 20. Originele kleur, iets zwakke slag. Ruim prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 166

Kavel 166
Duit 1762. Afslag in zilver van 3,40 gram. PW 5113.1; CNM 2.44.22; HPM 20.3. Patina. Ruim prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 167

Kavel 167
Duit 1780. Afslag in zilver van 3,20 gram. PW 5114.3; CNM 2.44.22.; HPM 20.3. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 168

Kavel 168
Duit 1783. PW 5114; CNM 2.44.22; HPM 20. Originele kleur. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 169

Kavel 169
Duit 1786. PW 5114; CNM 2.44.22; HPM 20. Iets zwakke slag, originele kleur. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 170

Kavel 170
Duit 1787. PW 5114; CNM 2.44.22; HPM 20. Originele kleur. FDC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 171

Kavel 171
Duit 1787. PW 5114; CNM 2.44.22; HPM 20. Mooie kleur. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 172

Kavel 172
Duit 1787. Afslag in zilver van 2,68 gram. PW 5114.3; CNM 2.44.22; HPM 20.3. Vrijwel FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 173

Kavel 173
Duit 1788. Afslag in zilver van 2,84 gram. PW 5114.3; CNM 2.44.22; HPM 20.3. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 174

Kavel 174
Duit 1789, afsnede met dikke lijn. PW 5114 var.; CNM 2.44.22; HPM 20. Orig. kleur, maar wel zwakke slag. Ca. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 175

Kavel 175
Duit 1790, afsnede met dubbele lijn (?). PW 5114 var.; CNM 2.44.22; HPM 20. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 176

Kavel 176
Duit 1791. PW 5114; CNM 2.44.22; HPM 20. Originele kleur. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 25,00