Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 117

Kavel 117
½ Rijder of 7 gulden 1760. Delm. 890; CNM 2.49.22; HPM 25 [4,95 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 350,00

Kavel 118

Kavel 118
Nederlandse Rijksdaalder 1622. Delm. 941; CNM 2.49.47; HPM 41. Gietgalletjes. Overigens ruim zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 119

Kavel 119
Dukaat 1697 uit 1696. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Gedeeltelijk zwakke slag, anders zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 120

Kavel 120
Dukaat 1761. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Iets zwak geslagen, anders prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 121

Kavel 121
Dukaat 1776. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 122

Kavel 122
½ Dukaat 1762, geen sterren boven kroon. Delm. 1003; CNM 2.49.53; HPM 52. Ruim prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 123

Kavel 123
1/8 Dukaat of pietje 1762. Delm. 1008a; CNM 2.49.55; HPM 54. Eerste jaartal van dit type munt. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 124

Kavel 124
1/8 Dukaat of “ Pietje” 1763. CNM 2.49.55; HPM; 54. Slabbed by NGC MS 63. Pachtig / FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 125

Kavel 125
1/8 Dukaat of pietje 1772. Delm. 1008a; CNM 2.49.55; HPM 54. Miniem stukje uit rand. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 126

Kavel 126
1/8 Dukaat of pietje 1786. Delm. 1008a; CNM 2.49.55; HPM 54. Iets onrond muntplaatje. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 127

Kavel 127
1/8 Dukaat of pietje 1788 uit 1787. Delm. 1008a; CNM 2.49.55; HPM 54. Bijna prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 128

Kavel 128
Rijder of dukaton 1660. Delm. 1024; CNM 2.49.56; HPM 43. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 129

Kavel 129
Daalder van 10 Schelling 1692. Delm. 1074; CNM 2.49.67; HPM 59. Een paar kleine gietgalletjes. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 130

Kavel 130
Dubbele stuiver 1745. CNM 2.49.95; HPM 77. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 131

Kavel 131
Duit 1754 met LUCTOR ET EMENTOR PW 4011.2; CNM 2.49.112; HPM 92.5. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 132

Kavel 132
Duit 1767. PW 4012; CNM 2.49.113; HPM 93. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 20,00