Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 81

Kavel 81
Dubbele groot of vierlander z.j. GH 9-4. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 82

Kavel 82
Philippusgoudgulden z.j. (1499-1506). Delm. 756; GH 115-6b var. [3,25 gram]. Zeer fraai / Prachtig. N.B. Ex veiling 22 Laurens Schulman B.V., april 1999, nr. 172
Taxatie: € 400,00

Kavel 83

Kavel 83
½ Bourgondische kruisdaalder 1567. GH 241-11; CNM 2.28.35. Donker fraai.
Taxatie: € 50,00