Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 53

Kavel 53
Schild of helmgroot z.j., Roermond. vdCh. 4.2. Zeldzaam + een niet vaak voorkomende kwaliteit! Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 54

Kavel 54
Snaphaan z.j. Delm. 516. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 55

Kavel 55
Snaphaan z.j. Delm. 516. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 56

Kavel 56
Philipsdaalder 1561. GH 210-6b; Delm. 30; CNM 2.17.9. Ruim fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 57

Kavel 57
1/5 Philipsdaalder 1566. GH 212-6d; CNM 2.17.20. Ruim fraai.
Taxatie: € 50,00