Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 43

Kavel 43
1 Gulden 1698. Delm. 1184; CNM 2.38.90; HPM 55 [106 5746]. Het 1e jaartal van dit type munt in een bovengemiddelde kwaliteit. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 44

Kavel 44
Lot (4) 1 Gulden 1720 (2x), 1722, 1737 [106 5741, 5742, 5744, 5745]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 60,00

Kavel 45

Kavel 45
Lot (4) 1 Gulden 1720, 1722, 1738, 1764 [106 5740, 5749, 5703, 5750]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 75,00

Kavel 46

Kavel 46
Lot (3) 1 Gulden 1720, 1723, 1764 [106 5739, 5737, 5702]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 47

Kavel 47
Lot (3) 1 Gulden 1720, 1724, 1764 [106 5738, 5743, 5701]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 48

Kavel 48
Lot (3) 1 Gulden 1720, 1735, 1764 [106 5751, 5748, 5747]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 182

Kavel 182
½ Rijder of 7 gulden 1761. Delm. 1061; CNM 2.38.42; HPM 31. Prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 183

Kavel 183
Bourgondische kruisrijksdaalder 1594. Delm. 806; CNM 2.38.54. HPM 33. Zware stempelbreuk / barst. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 184

Kavel 184
Rijder of dukaton 1733. Delm. 1036; CNM 2.38.79; HPM 49. Uit scheepswrak, mooi donker patina. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 185

Kavel 185
1 Gulden 1737. Delm. 1184; CNM 2.38.92; HPM 55. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 186

Kavel 186
1 Gulden 1764. Delm. 1184; CNM 2.38.93; HPM 55. Prachtig.
Taxatie: € 45,00

Kavel 187

Kavel 187
1 Gulden 1765 mogelijk uit 1763. Delm. 1184; CNM 2.38.92; HPM 55. Mooi patina. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 188

Kavel 188
Bezemstuiver 1739. CNM 2.38.103; HPM 64. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 189

Kavel 189
Duit 1764, jaartal met kleine cijfers. PW 7009.1; CNM 2.38.115; HPM 71. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 20,00