Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1115

Kavel 1115
1900 Mechelen. Wedstrijd Nederlandse taal Toneelkring ‘De Moedertaal’. Gehelmd wapenschild van Mechelen gehouden door twee griffioenen. / Dubbel omschrift binnen gekroonde, opengeslagen baldakijn/mantel. Æ verzilverd 55 met zwaar versierd draagoog. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1116

Kavel 1116
1906 La Bière et le Vin (Bier en Wijn). Hoofd jong meisje naar rechts. / Naakte oudere vrouw eet van druiven in een wijngaard. Æ 65,4. Buchet/Toussaint 9. Jean Lecroart & Fr. Werner. In origineel doosje van Wissaert. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1117

Kavel 1117
1912 À la gloire de la télégraphie sans fils (Draadloze telegrafie). Schaars geklede vrouw bij ouderwetse telefoonpaal. / Brandende fakkel omringd door namen uit de wereld van de telefoon.Æ rechthoekig 65 x 53. Buchet/Toussaint 31. E.-J. de Bremaecker. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1118

Kavel 1118
1993 Antwerpen, culturele hoofdstad van Europa. Gestileerde skyline van Antwerpen boven geometrisch patroon. / Symbolen voor haven, wegen, sport en diamantindustrie. Æ 70. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1119

Kavel 1119
(1949) Jeanne d’Arc – Orléans, Reims, Rouen. Jeanne regarde vers la gauche. / Le croiseur-école se détache sur une mer calme. En dessous, l’ancre est posée sur une tapis de feuilles de laurier.Æ 59. G. Prudhomme. Superbe.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1120

Kavel 1120
s.d. Baigneuse. Une jeune femme se dévoile pour entrer l’eau. / Blanc.Æ plaquette 100 x 30. MdP-3, page 383F. Pierre Turin (1891-1968). Superbe.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1121

Kavel 1121
1950 En 1795 Philippe Pinel libérait les aliénés de leurs chaînes. Le docteur debout en libérant les aliénés d’après une peinture de Tony Robert Fleury. / Texte. Æ 67. Superbe.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1122

Kavel 1122
(1629) Leipzig. Auf das Gottvertrauen. Weibliche Figur steht mit Kreuz und Schwert neben Altar mit brennenden Herz; IM CREUTZE NUR BESTÄNDIG SEY / Aufgeschlagenes Buch, darüber Herz mit Auge, oben himmlische Hand mit Laterne aus Wolken; GOTT SIEHT DEIN NOTH UND STEHT DER BEYAR 39,5 [15,86 g.]. Maué 128; Wieçek 54. (S. Dadler). Minimale Randfehler. Vorzüglich.
Taxatie: € 200,00

Kavel 1123

Kavel 1123
1757 Patriotische Medaille auf den Sieg bei Roßbach und Lissa. König mit Degen zu Pferd. / Slachtszene. Æ 48,5. Olding 611.1. Etwas dunkel. Vorzüglich.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1124

Kavel 1124
1818 Auf das 50-jähriges Regierungsjubiläum Friedrich August I von Sachsen. Brustbild nach rechts. / Genius mit Kranz neben Obelisk. AR 39,5. Merseb. 2071. C.R. Krüger. Vorzüglich.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1125

Kavel 1125
1839 Dresden, dritte Saecularfeier Einführung der Reformation. Brustbild Herzog Heinrich nach rechts. / Luther und Melanchton stehend v.v.Æ 20,7. Whiting 704; Schnell 335. C.R. Krüger. Vorzüglich.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1126

Kavel 1126
1904 Königsberg, 600 Jahre Kneiphöfische Gymnasium. Gesicht auf das Gymnasium. / Stadtschild zwischen Lorbeerzweigen. Æ 40. Mayer & Wilhelm. Im Originaletui. Fast Stempelglanz.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1127

Kavel 1127
1912 Hundertjahrfeier Friedrich Krupp A.G. Kopf Alfred Krupp nach links. / Stehende Schmied mit Amboss, Schwert und Hammer. AR oval 62 x 38 mit Öse. H. Hahn. Im Originaletui. Sehr schön.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1128

Kavel 1128
o.J. Dreiteilige Satz der Industrie- und Handelskammer für München und Oberbayern für langjährigen treue Mitarbeit. Æ 49,5 + 25 (mit Öse und Fahne) + 18 (Pin). Im Originaletui. Vz.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1129

Kavel 1129
1688 Archbishop Sancroft and the bishops. Bust right, wearing a cap and clerically robed. / Seven medaillons with bishops opposing the edicts of James II.Silver cast, 49.5 (thin flan). vL III-362; Eimer 288b. G. Bower. Very Fine.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1130

Kavel 1130
1874 London, internat. exhibition of fine arts, industries and inventions. Bust Albert Edward left. / Façade of buildings.Æ 51,5. BHM 2992; Eimer 1633. G.T. Morgan. In original case (damaged). Unc.
Taxatie: € 30,00