Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1050

Kavel 1050
Grote doos met allerlei moderne penningen en penningsets (Tros in het Zilver, Nederlands Elftal, Ruimte Avontuur, Sail, VOC). Ook enig zilver. Zeer divers.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1051

Kavel 1051
Schoenendoos met penningen, replica’s, ‘nepstuivers’, ook iets zilver en iets buitenland. Zeer divers.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1052

Kavel 1052
Groot lot (160) vnl. Nederlandse penningen/tokens, vnl. brons en mindere kwaliteiten. Wel zeer gevarieerd. Goed bekijken.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1053

Kavel 1053
Imitatielederen doosje (23) militariapenningen/penninkjes, w.o. Lombokkruis. Veel zilver.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1054

Kavel 1054
Doos met ca. 3 kg. stedenpenningen, vnl. brons, tombak en kopernikkel, maar ook wat zilver.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1055

Kavel 1055
Doosje met 3 penningen. Uiteenlopend van aard; allen betrekking hebbend op ’s-Hertogenbosch.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1056

Kavel 1056
Lot 7 stuks gouden penningen, o.a. 2 x 5 en 10 gulden Juliana 1979, naslag 7 gulden of ½ gouden rijder 1959. Toegevoegd: o.a. 5 x Mokum 700 jaar en 2 x steunpenning 1914.
Taxatie: € 475,00

Kavel 1057

Kavel 1057
Blikje (14) kynologische penningen, vnl. van tentoonstellingen begin 20e eeuw, 2 x zilver.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1058

Kavel 1058
Blikje (13) moderne sterlingzilveren penningen (KNM) laat 20e eeuw. Netto zilver: 300 gram.
Taxatie: € 120,00

Kavel 1059

Kavel 1059
Plastic box met ruim 3,5 kg. moderne penninkjes.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1060

Kavel 1060
Leuk lotje diverse penningen onuitgezocht. O.a. huwelijkspenning uit 1816.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1061

Kavel 1061
Vier Lindnercassettes moderne penninkjes binnen- en buitenland, o.a. ‘Piratenpeso’s’ van Cuba. Veel zilver.
Taxatie: € 125,00

Kavel 1062

Kavel 1062
Kistje met diverse historiepenningen o.a. vermaakt tot presse-papier waaronder ook nog een echte Wienecke. Leuk klein zilveren penninkje van Rijswijk.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1063

Kavel 1063
Plastic transparant doosje (22) religieuze penningen/penninkjes. Ook buitenlandse. Enig zilver.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1064

Kavel 1064
Sigarenkist met 75 Zeeuwsche prijspenningen op het gebied van stieren- en rundveekeuringen. Brons, zilver en verzilverd brons, periode 1920-1970.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1065

Kavel 1065
Gevarieerd lot (22), w.o. enkele grootformaat Wienecke.
Taxatie: € 50,00