Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 823

Kavel 823
Lindnertableau met nog inwisselbare guldenbiljetten in Unc of vrijwel Unc; Hfl. 5,- / 10,- / 25,- / 50,- / 100,- en 250,-. Totaal: Hfl. 1.470,-
Taxatie: € 500,00

Kavel 824

Kavel 824
Zilvergrijze schoenendoos met een paar honderd biljetten van Hfl. 1 t/m 100,-. Vnl. mindere kwal.
Taxatie: € 100,00

Kavel 825

Kavel 825
Kistje met lot (35) muntbiljetten van 2½ gulden, 8 augustus 1949 Juliana. Zeer fraai en beter!
Taxatie: € 50,00

Kavel 826

Kavel 826
Lot (6) 10 Gulden 1938 Grijsaard [# 6 QW 007396]; 10 Gulden 1942 Schone Herderin [# 6 CF 099715]; 10 Gulden 1943 Wilhelmina ABNC [# DA 901969]; 10 Gulden 1953 Hugo de Groot [# 6 FN 097597]; 25 Gulden 1947 Flora [# 1 BN 018107] en 25 Gulden 1955 Christiaan Huygens [# 2 RN 094474]. Zeer fraai en beter.
Taxatie: € 150,00

Kavel 827

Kavel 827
Sigarenkist met Nederlandse bankbiljetten van 1 t/m 100 Gulden (ruim 125 stuks), meeste matige kwaliteit.
Taxatie: € 100,00

Kavel 828

Kavel 828
Blauw albumpje met restcollectie bankbiljetten waaronder iets Nederland. Alsmede wat eenvoudige muntjes.
Taxatie: € 15,00