Lindnertableau met nog inwisselbare guldenbiljetten in Unc of vrijwel Unc; Hfl. 5,- / 10,- / 25,- / 50,- / 100,- en 250,-. Totaal: Hfl. 1.470,-
Meer...Taxatie: € 500,00
Zilvergrijze schoenendoos met een paar honderd biljetten van Hfl. 1 t/m 100,-. Vnl. mindere kwal.
Meer...Taxatie: € 100,00
Kistje met lot (35) muntbiljetten van 2½ gulden, 8 augustus 1949 Juliana. Zeer fraai en beter!
Meer...Taxatie: € 50,00
Lot (6) 10 Gulden 1938 Grijsaard [# 6 QW 007396]; 10 Gulden 1942 Schone Herderin [# 6 CF 099715]; 10 Gulden 1943 Wilhelmina ABNC [# DA 901969]; 10 Gulden 1953 Hugo de Groot [# 6 FN 097597]; 25 Gulden 1947 Flora [# 1 BN 018107] en 25 Gulden 1955 Christiaan Huygens [# 2 RN 094474]. Zeer fraai en beter.
Meer...Taxatie: € 150,00
Sigarenkist met Nederlandse bankbiljetten van 1 t/m 100 Gulden (ruim 125 stuks), meeste matige kwaliteit.
Meer...Taxatie: € 100,00
Blauw albumpje met restcollectie bankbiljetten waaronder iets Nederland. Alsmede wat eenvoudige muntjes.
Meer...Taxatie: € 15,00