Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 226

Kavel 226
10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 Prachtig
Taxatie: € 200,00

Kavel 227

Kavel 227
Taxatie: € 200,00

Kavel 228

Kavel 228
10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 Prachtig / FDC
Taxatie: € 200,00

Kavel 229

Kavel 229
Taxatie: € 200,00

Kavel 230

Kavel 230
Taxatie: € 200,00

Kavel 231

Kavel 231
Taxatie: € 200,00

Kavel 232

Kavel 232
Taxatie: € 200,00

Kavel 233

Kavel 233
Taxatie: € 200,00

Kavel 234

Kavel 234
Lot (2) 10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742. Parels los Prachtig
Taxatie: € 350,00

Kavel 235

Kavel 235
10 Gulden 1898 mmt. hellebaard Sch. 744. P. PANDER Prachtig / FDC
Taxatie: € 250,00

Kavel 236

Kavel 236
10 Gulden 1898 mmt. hellebaard Sch. 744 P. PANDER Prachtig
Taxatie: € 250,00

Kavel 237

Kavel 237
10 Gulden 1898 mmt. hellebaard Sch. 744. P PANDER Ruim prachtig
Taxatie: € 250,00

Kavel 238

Kavel 238
Lot (3) 10 Gulden 1911, 1912 (2) Sch. 745, 746 Prachtig
Taxatie: € 500,00

Kavel 239

Kavel 239
10 Gulden 1912 mmt. zeepaardje Sch. 746. Gepoetst Prachtig
Taxatie: € 175,00

Kavel 240

Kavel 240
Lot (3) 10 Gulden 1912 Sch. 746 Prachtig
Taxatie: € 500,00

Kavel 241

Kavel 241
Lot (2) 10 Gulden 1912 en 1913 Sch. 746, 747 Zeer fraai
Taxatie: € 350,00