10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 Prachtig
Meer...Taxatie: € 200,00
Meer...Taxatie: € 200,00
10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 Prachtig / FDC
Meer...Taxatie: € 200,00
Meer...Taxatie: € 200,00
Meer...Taxatie: € 200,00
Meer...Taxatie: € 200,00
Meer...Taxatie: € 200,00
Meer...Taxatie: € 200,00
Lot (2) 10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742. Parels los Prachtig
Meer...Taxatie: € 350,00
10 Gulden 1898 mmt. hellebaard Sch. 744. P. PANDER Prachtig / FDC
Meer...Taxatie: € 250,00
10 Gulden 1898 mmt. hellebaard Sch. 744 P. PANDER Prachtig
Meer...Taxatie: € 250,00
10 Gulden 1898 mmt. hellebaard Sch. 744. P PANDER Ruim prachtig
Meer...Taxatie: € 250,00
Lot (3) 10 Gulden 1911, 1912 (2) Sch. 745, 746 Prachtig
Meer...Taxatie: € 500,00
10 Gulden 1912 mmt. zeepaardje Sch. 746. Gepoetst Prachtig
Meer...Taxatie: € 175,00
Lot (3) 10 Gulden 1912 Sch. 746 Prachtig
Meer...Taxatie: € 500,00
Lot (2) 10 Gulden 1912 en 1913 Sch. 746, 747 Zeer fraai
Meer...Taxatie: € 350,00