Account
Home
NEDERLANDS OOST-INDIË / THE DUTCH EAST-INDIES
Vereenigde Oostindische Compagnie 1602-1799
Kavels:
970
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
Kavel 160
Utrecht, provincie. X Stuiver 1786. Scholten 73a. Knikje muntplaatje. Zeer fraai.
Taxatie:
€ 40,00
Kavel 161
Utrecht (stad). ½ Duit 1768. Afslag in zilver. Scholten 411. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie:
€ 50,00
Categorie
Menu