Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 101

Kavel 101
Rijder of 14 gulden 1761. Delm. 1161; CNM 2.20.6; HPM 01 [9,95 gram]. Mooie kleur. Prachtig.
Taxatie: € 600,00

Kavel 102

Kavel 102
½ Rijder of 7 gulden 1761. Delm. 1162; CNM 2.20.7; HPM 02 [5,01 gram]. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 300,00