Account
Home
DE NOORDELIJKE NEDERLANDEN / LES PAYS-BAS SEPTENTRIONAUX
GRONINGEN, Provincie
Kavels:
970
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
Kavel 101
Rijder of 14 gulden 1761. Delm. 1161; CNM 2.20.6; HPM 01 [9,95 gram]. Mooie kleur. Prachtig.
Taxatie:
€ 600,00
Kavel 102
½ Rijder of 7 gulden 1761. Delm. 1162; CNM 2.20.7; HPM 02 [5,01 gram]. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie:
€ 300,00
Categorie
Menu
GRONINGEN, Provincie