Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 86

Kavel 86
Lot (2) Duit 1762 en 1790. PW 5113 en 5114. Zeer fraai en prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 87

Kavel 87
Duit 1782. Afslag in zilver van 2,87 gram. PW 5114.3; CNM 2.44.22; HPM 20.3. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00