Account
Home
DE NOORDELIJKE NEDERLANDEN / LES PAYS-BAS SEPTENTRIONAUX
UTRECHT, Stad
Kavels:
970
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
Kavel 86
Lot (2) Duit 1762 en 1790. PW 5113 en 5114. Zeer fraai en prachtig.
Taxatie:
€ 25,00
Kavel 87
Duit 1782. Afslag in zilver van 2,87 gram. PW 5114.3; CNM 2.44.22; HPM 20.3. Zeer fraai.
Taxatie:
€ 40,00
Categorie
Menu
UTRECHT, Stad