Account
Home
DE NOORDELIJKE NEDERLANDEN / LES PAYS-BAS SEPTENTRIONAUX
UTRECHT, Duurstede en omgeving, 6e eeuw – 1010
Kavels:
970
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
Kavel 73
Denier z.j., type Christiana Religio met tempel en kruis. Bijna zeer fraai.
Taxatie:
€ 75,00
Categorie
Menu
Lodewijk de Vrome 814-840