Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 42

Kavel 42
Rijder of 14 gulden 1749. Delm. 782; CNM 2.28.47; HPM 19 [9,94 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 500,00

Kavel 43

Kavel 43
Rijder of 14 gulden 1763. Delm. 782; CNM 2.28.47; HPM 19 [9,93 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 750,00

Kavel 44

Kavel 44
½ Rijder of 7 gulden 1761. Delm. 783; CNM 2.28.48; HPM 20 [4,97 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 45

Kavel 45
Dubbele dukaat 1756. Delm. 773; CNM 2.28.52; HPM 14 [6,98 gram]. Ruim prachtig.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 46

Kavel 46
Dukaat 1605. Delm. 774; CNM 2.28.53; HPM 13 [3,44 gram]. Fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 47

Kavel 47
Dukaat 1767. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,41 gram]. Montagesporen kz. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 48

Kavel 48
Dukaat 1776. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,48 gram]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 175,00

Kavel 49

Kavel 49
Bezemstuiver 1740. Afslag in goud. Delm. 820; CNM 2.28.121; HPM 78.2 [1,75 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 50

Kavel 50
Leeuwendaalder 1593 op Hollandse voet. Delm 831; CNM 2.28.66; HPM 22. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 51

Kavel 51
Bezemstuiver 1764. CNM 2.28.121; HPM 78. Lichte misslag. Zeer fraai.
Taxatie: € 15,00

Kavel 52

Kavel 52
Duit 1751. Afslag in zilver van 3,17 gram. PW 2007.5; CNM 2.28.126; HPM 84.3. Prachtig.
Taxatie: € 75,00