Rijder of 14 gulden 1749. Delm. 782; CNM 2.28.47; HPM 19 [9,94 gram]. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 500,00
Rijder of 14 gulden 1763. Delm. 782; CNM 2.28.47; HPM 19 [9,93 gram]. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 750,00
½ Rijder of 7 gulden 1761. Delm. 783; CNM 2.28.48; HPM 20 [4,97 gram]. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 400,00
Dubbele dukaat 1756. Delm. 773; CNM 2.28.52; HPM 14 [6,98 gram]. Ruim prachtig.
Meer...Taxatie: € 1.000,00
Dukaat 1605. Delm. 774; CNM 2.28.53; HPM 13 [3,44 gram]. Fraai.
Meer...Taxatie: € 125,00
Dukaat 1767. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,41 gram]. Montagesporen kz. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
Dukaat 1776. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,48 gram]. Ruim zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 175,00
Bezemstuiver 1740. Afslag in goud. Delm. 820; CNM 2.28.121; HPM 78.2 [1,75 gram]. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
Leeuwendaalder 1593 op Hollandse voet. Delm 831; CNM 2.28.66; HPM 22. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
Bezemstuiver 1764. CNM 2.28.121; HPM 78. Lichte misslag. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 15,00
Duit 1751. Afslag in zilver van 3,17 gram. PW 2007.5; CNM 2.28.126; HPM 84.3. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00