Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 113

Kavel 113
Dukaat 1767. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Kras vz. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 114

Kavel 114
Dukaat 1770. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 115

Kavel 115
Dukaat 1775. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim zeer fraai / Bijna prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 116

Kavel 116
Dukaat 1780. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Ruim fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 117

Kavel 117
Dukaat 1785 (grote cijfers). Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 118

Kavel 118
Dukaat 1792. Delm. 976; CNM 2.49.50; HPM 50. Mooi exemplaar! Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 119

Kavel 119
½ Dukaat 1775. Delm. 1003; CNM 2.49.53; HPM 52. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 120

Kavel 120
¼ Dukaat 1765. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Donker patina. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 121

Kavel 121
¼ Dukaat 1791. Delm. 1008a; CNM 2.49.54; HPM 53. Gietgal in rand. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 122

Kavel 122
1/8 Dukaat of pietje 1763. CNM 2.49.55; HPM; 54. Slabbed by NGC MS 63. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 123

Kavel 123
1/8 Dukaat of pietje 1766. Delm. 1008a; CNM 2.49.55; HPM 54. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 124

Kavel 124
1/8 Dukaat of pietje 1773. CNM 2.49.55; Verkade 87.4. Prachtig.
Taxatie: € 80,00

Kavel 125

Kavel 125
Arenddaalder van 60 groot 1602. Delm. 1071; CNM 2.49.61; HPM 55. Iets patina. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 126

Kavel 126
Arenddaalder van 60 groot 1618 uit 1602. Delm. 1071; CNM 2.49.61; HPM 55. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 127

Kavel 127
Daalder van 30 stuiver 1680. Delm. 1082; CNM 2.49.65; HPM 61. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 128

Kavel 128
Daalder van 30 stuiver 1683. Delm. 1083; CNM 2.49.66; HPM 62. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 75,00