Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja
< vorige1|...|5|6|7

Kavel 1565

Kavel 1565
Grote rode doos moderne penningen uit diverse landen. Hier en daar wat zilver.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1566

Kavel 1566
Kistje met 5 penningen van België o.a. 1900 Beloningspenning Leopold II; 1901 Antwerpen. Intrede Albert & Elisabeth; 1904 Brussel. Prijspenning Exposition Int. Salon des Arts et Métiers; 1909 Charles Lienart, senator en 1924 50 Jaar Caisse Général de Reports et de Depots. Overwegend prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1567

Kavel 1567
Kistje met 6 penningen van België o.a. 1926 Huwelijk Leopold III & Astrid.; (± 1934) Kroning Leopold III; 1934 Kroning Leopold III; (± 1934) Dankpenning veteranen; ( 1935) Overlijden Astrid; 1939 Antwerpen, 50e Bestendig Festival. Overwegend prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1568

Kavel 1568
In originele verpakking; 6 penningen van België o.a. 1930. Eeuwfeest onafhankelijkheid; 1935 Overlijden koningin Astrid (3x); 1939 Beloningspenning Leopold III.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1569

Kavel 1569
Kistje met 10 penningen van België o.a. 1940 Prins Philippe 1837-1905; 1945 Steun Brabanders aan geteisterden uit de Ardennen; 1945 Het erkentelijk België UFAC-VVV; 1946 Congo werkt voor de geallieerde overwinning; 1947 Aantreden prins-regent Karel; 1948 Prijspenning Société Royale de Timbrologie; 1951 Landsbond der Belgische Bakkersbazen; (1951) Beloningspenning koning Boudewijn; (1951) Erepenning Rode Kruis; (± 1951). Boudewijn;
Taxatie: € 100,00

Kavel 1570

Kavel 1570
Plastic box met 9 penningen van België o.a. 1952 Presse-papier 75 jaar koffiekantoor Victor de Haes N.V.; (1954) Paul Charles, gouverneur de la Banque de Congo Belge; (± 1955) Beloningspenning koning Boudewijn; 1959 Huwelijk Albert & Paola; 1960 Rode Kruis 15-12-1960; 1967 Universiteit Gent 1817-1967; 1974 Overlijden Piet Theys, sportjournalist; 1978 50 Jaar Koninklijke Academie voor Overzeese Wetenschappen; 1993 In memoriam koning Boudewijn 1930-1993.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1571

Kavel 1571
Blikje vervoerspenningen diverse landen, o.a. Jamaica Street Car. Co.; Christiansunds Dampbaadssamlag enz. enz. Tevens zakje met enige casinopenningen.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1572

Kavel 1572
Sigarenblikje (29) aluminium Franse ‘Chambre de Commerce’- tokens diverse steden. Van 5 t/m 25 centimes.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1573

Kavel 1573
Zwart muntkoffertje met vier Lindner tableaux “De Officiële ECU-Collectie”, met 41 zilveren en vier kopernikkelen ECU’s. Uitgifte Muntpost.
Taxatie: € 300,00
< vorige1|...|5|6|7