Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 97

Kavel 97
3 Gulden 1794. Delm. 1147; CNM 2.46.55; HPM 46. Rariteit. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 15,00

Kavel 98

Kavel 98
1 Gulden 1736. Delm. 1180; CNM 2.46.56. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 99

Kavel 99
1 Gulden 1791. Delm. 1180; CNM 2.46.57; HPM 48. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 100

Kavel 100
1 Gulden 1791. Delm. 1180; CNM 2.46.57; HPM 48. Kleuraantasting. Ruim fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 101

Kavel 101
Scheepjesschelling 1716, geen mmt. Piedfort van 8,54 gram op vierkant muntplaatje.CNM 2.49.69; HPM 56.1/56.3. Zwart vlekje kz., overigens prachtig / FDC.
Taxatie: € 750,00

Kavel 102

Kavel 102
Lot (6) ½ Duit 1663, duit 1742, dubbele wapenstuiver 1678, 6 stuiver 1678 (2) en 1745. Ruim zeer fraai en beter.
Taxatie: € 100,00

Kavel 103

Kavel 103
Scheepjesschelling 1677. CNM 2.15.8; HPM 81. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 104

Kavel 104
Dubbele dukaat z.j. (1581-1583). Spaans koningspaar, elkaar aankijkend, letter S tussen hen, PHS·D:G·HISP.Z·REX·S·COM·S·ZEL· / Wapenschild van Castillië-Léon-Granada boven adelaar met gespreide vleugels, DVCATVS:CO·ZEL·VAL·HISPGH 261-12a var.; Delm. 878 var.; CNM 2.49.10 var. Miniem knikje rand. Ruim zeer fraai.N.B. De twee extra letters ‘S’ in het omschrift op de voorzijde kunnen we niet verklaren.
Taxatie: € 1.500,00

Kavel 105

Kavel 105
Rijder of 14 gulden 1760. Delm. 889; CNM 2.49.21; HPM 24 [9,90 gram]. Ruim prachtig.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 106

Kavel 106
Dubbele dukaat 1649. Delm. 881; CNM 2.49.23; HPM 18 [6,91 gram]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 107

Kavel 107
Bourgondische kruisrijksdaalder of rijksdaalder 1584. Delm. 804; CNM 2.49.28; HPM 4. Zeldzaam, zeker in deze kwaliteit! Vrijwel prachtig.N.B. Ex veiling 18 (april 1997) Laurens Schulman b.v., kavel 352
Taxatie: € 2.000,00

Kavel 108

Kavel 108
Leeuwendaalder 1597 op Zeeuwse voet.Delm. 838; CNM 2.49.39; HPM 28. Eenzijdig patina. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 109

Kavel 109
Leeuwendaalder 1633. Delm. 839; CNM 2.49.41; HPM 30. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 110

Kavel 110
½ Leeuwendaalder 1589. Delm. 874; CNM 2.49.38; HPM 27. Zeldzaam! Bijna prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 111

Kavel 111
Nederlandse rijksdaalder 1621. Delm. 941; CNM 2.49.47; HPM 41. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 112

Kavel 112
Nederlandse Rijksdaalder 1622. Delm. 941; CNM 2.49.47; HPM 41. Gietgalletjes. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 50,00