Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 531

Kavel 531
Rijksdaalder 1898 mmt. hellebaard Sch. 782. P. PANDER Vrijwel zeer fraai
Taxatie: € 100,00

Kavel 532

Kavel 532
Rijksdaalder 1898 mmt. hellebaard Sch. 782. P. PANDER Bijna zeer fraai
Taxatie: € 100,00

Kavel 533

Kavel 533
Lot (6) 1 Gulden 1892 mmt. hellebaard Sch. 795 Ca. zeer fraai
Taxatie: € 50,00

Kavel 534

Kavel 534
1 Gulden 1896 mmt. hellebaard Sch. 796 Zeer fraai
Taxatie: € 400,00

Kavel 535

Kavel 535
1 Gulden 1907 mmt. hellebaard Sch. 809 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 20,00

Kavel 536

Kavel 536
10 Cents 1893 mmt. hellebaard Sch. 878 Prachtig / FDC
Taxatie: € 50,00

Kavel 537

Kavel 537
Lot (2) 10 Cents 1896 en 1906 Sch. 881 en 888 Zeer fraai en beter
Taxatie: € 35,00

Kavel 538

Kavel 538
10 Cents 1897 mmt. hellebaard Sch. 882 Vrijwel prachtig
Taxatie: € 25,00

Kavel 539

Kavel 539
Lot (2) 10 Cents 1897 en 1906 Sch. 882 en 888 Zfr. / Prachtig
Taxatie: € 30,00

Kavel 540

Kavel 540
10 Cents 1913 mmt. zeepaardje Sch. 892 Prachtig
Taxatie: € 30,00

Kavel 541

Kavel 541
Gouden dukaat 1972 mmt. visje Sch. 1079 Proof
Taxatie: € 100,00

Kavel 542

Kavel 542
Lot (2) Gouden en zilveren gulden 2001. Proof in cassette.
Taxatie: € 400,00

Kavel 543

Kavel 543
Commerciële promotieset 1996 “Provincie Utrecht II”. Alm. 9
Taxatie: € 150,00

Kavel 544

Kavel 544
Commerciële promotieset 1997 SEWACO/Koninklijke Marine. Alm. 16.
Taxatie: € 25,00

Kavel 545

Kavel 545
Gouden 10 euro 2002. Huwelijk Willem-Alexander en Maxima. Proof in houten cassette.
Taxatie: € 175,00

Kavel 546

Kavel 546
Gouden 10 euro 2003. Vincent van Gogh. Proof in cassette.
Taxatie: € 175,00