Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 81

Kavel 81
Dubbele groot of vierlander z.j. GH 9-4. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 82

Kavel 82
Philippusgoudgulden z.j. (1499-1506). Delm. 756; GH 115-6b var. [3,25 gram]. Zeer fraai / Prachtig. N.B. Ex veiling 22 Laurens Schulman B.V., april 1999, nr. 172
Taxatie: € 400,00

Kavel 83

Kavel 83
½ Bourgondische kruisdaalder 1567. GH 241-11; CNM 2.28.35. Donker fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 84

Kavel 84
Rijder of 14 gulden 1751. Delm. 782; CNM 2.28.47; HPM 19 [9,90 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 600,00

Kavel 85

Kavel 85
Dukaat 1636 uit 1635. Delm. 774; CNM 2.28.53; HPM 13 [3,48 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 86

Kavel 86
Dukaat 1718. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,46 gram]. Beter jaar, iets decentrisch geslagen. Zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 87

Kavel 87
Dukaat 1729. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,49 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 88

Kavel 88
Dukaat 1660. Delm. 968; CNM 2.28.79; HPM 47. Zéér zwakke omschriften, anders prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 89

Kavel 89
Dukaat 1695 uit 1694. Delm. 969; CNM 2.28.80; HPM 49. Ruim fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 90

Kavel 90
Rijder of dukaton 1780. Delm. 1014; CNM 2.28.84; HPM 45. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 91

Kavel 91
3 Gulden 1681. Delm. 1126; CNM 2.28.96; HPM 56. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 92

Kavel 92
1 Gulden 1762. Delm. 1179; CNM 2.28.104; HPM 64. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 93

Kavel 93
1 Gulden 1794 met HOLL: Delm. 1179; CNM 2.28.104; HPM 64. Originele kleur. Vrijwel FDC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 94

Kavel 94
X Stuiver 1749 kabelrand. Delm. 1198; CNM 2.28.107; HPM 66. Vrijwel FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 95

Kavel 95
Lot (2) X Stuiver 1751 tulprand. Delm. 1198; CNM 2.28.107; HPM 66 en ¼ Gulden of muntmeesters-penninkje 1759. CNM 2.28.108; HPM 67. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 96

Kavel 96
Dubbele stuiver 1759. CNM 2.28.118; HPM 79. Licht dubbelgeslagen. Prachtig.
Taxatie: € 15,00