Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 81

Kavel 81
Dukaat 1760. Delm. 965; CNM 2.43.46; HPM 27 [3,49 gram]. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 82

Kavel 82
Bezemstuiver 1781. Afslag in goud. Delm. 989; CNM 2.43.142; HPM 89.2 [1,73 gram]. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 83

Kavel 83
Zilveren rijder of dukaton 1739. Delm. 1031; CNM 2.43.101. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 84

Kavel 84
X Stuiver 1758. Delm. 1203; CNM 2.43.124; HPM 75. Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 85

Kavel 85
¼ Gulden of muntmeesterpenninkje 1759. CNM 2.43.126; HPM 76. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 86

Kavel 86
Lot (2) Duit 1762 en 1790. PW 5113 en 5114. Zeer fraai en prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 87

Kavel 87
Duit 1782. Afslag in zilver van 2,87 gram. PW 5114.3; CNM 2.44.22; HPM 20.3. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 88

Kavel 88
Rijder 1607, oud type. Delm. 1014; CNM 2.16.9; HPM 14 [9,90 gram].Mooi rond plaatje, lichte dubbelslag. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 5.000,00

Kavel 89

Kavel 89
Dukaat 1597 uit 1595. Delm. 1013; CNM 2.16.14; HPM 11 [3,47 gram]. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 500,00

Kavel 90

Kavel 90
Dukaat 1611. Delm. 1013; CNM 2.16.14; HPM 11 [3,47 gram]. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 500,00

Kavel 91

Kavel 91
Dukaat 1615. Delm. 1013; CNM 2.16.14; HPM 11 [3,47 gram]. Fraai / zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 92

Kavel 92
Bezemstuiver 1738. Afslag in goud. Delm. 1027; CNM 2.16.119; HPM 80.1 [1,48 gram] Prachtig.
Taxatie: € 750,00

Kavel 93

Kavel 93
Dubbele Stuiver 1707. CNM 2.12.67. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 94

Kavel 94
Arendschelling z.j. De ‘N’ in KAMPEN retrograde. CNM 2.30.66. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 95

Kavel 95
Gouden dukaat 1654, Hongaars type met AVRIADelm. 1133; CNM 2.52.25; HPM 10 [3,46 gram]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 96

Kavel 96
Dukaat z.j., Spaans type met TRAN VA HISPDelm. 1048; CNM 2.38.35; HPM 22 [3,41 gram]. Uitzonderlijk mooie kwaliteit. Prachtig.
Taxatie: € 750,00