Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1533

Kavel 1533
1915 Torpedering van de “Lusitania” met verkeerde datum 5 may i.p.v. 7 may. Fe gegoten 55,5. Kienast 156. Karl Goetz. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1534

Kavel 1534
1916 Duits antwoord aan Amerika. Æ 57. Kienast 176. Karl Goetz. Prachtig.
Taxatie: € 80,00

Kavel 1535

Kavel 1535
1927 Reichspräsident Von Hindenburg. Kopf Hindenburg nach rechts. / Wappen.AR 36. Kienast 386; KM X1. (Karl Goetz.). Polierte Platte.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1536

Kavel 1536
z.j. J. Henry, handelaar in munten en penningen etc. Monogram. / Zesregelige tekst.Æ 30. Prachtig. (halfpenny token).
Taxatie: € 40,00

Kavel 1537

Kavel 1537
1834 Londen, William Till, handelaar in munten en penningen etc. Wapen. / Vijfregelige tekst binnen bloemenkrans. Æ 29,3. FDC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1538

Kavel 1538
1843 Token van Benjamin Nightingale. Vrouw zittend bij muntkabinet. / Monogram. Æ 31. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1539

Kavel 1539
1844 Generaal Tom Thumb. Kleine man staande tussen flessen, boeken etc. / Rijtuig naar rechts.WM 38,7. J. Moore. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1540

Kavel 1540
1862 London, international exhibition. Seated Brittania surrounded by young women. Lion lying with trident. / Text within oak branch. Edge inscription: V. LESAGE.CLASS.XXXI.Æ 76. HBM 2747; Eimer 1553. L.C. Wyon. EF.
Taxatie: € 60,00

Kavel 1541

Kavel 1541
1917 Humanitaire hulp 1914-1917. Staande vrouw helpt zittende zieke man. / Glad.Æ 83,5 x 63,5. H. Bèla. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1542

Kavel 1542
z.j. Tokio. Gezicht op de berg Fujiyama vanuit zee. / Negenregelige Japanse tekst.Æ verzilverd 59. Prachtig
Taxatie: € 50,00

Kavel 1543

Kavel 1543
Danzig. n.d. (± 1650) Auf der Taufe von Christus. Stehende Christus mit vier Kinder. AR 50. Johann Höhn. Vorzüglich, Randfehler.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1544

Kavel 1544
1731 500 Years city Thorn. View on city with soldiers. / Text under city arms.Pewter 46. Edge dent. Fine.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1545

Kavel 1545
1920 Chambre de Commerce. 25 Centimes, Dakar issue. Alum. 27. KM Tn5; Lecompte 27. VF.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1546

Kavel 1546
1938 Voortrekker eeuwfeest. Het voortrekkersmonument. / Kandelaar met brandende kaars. Æ 60. KB V-1126. (M.P.J. Fleur). Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1547

Kavel 1547
1893 Chicago, wereldtentoonstelling. Administratiegebouw. / Landingsscène 1492 van Columbus. WM 50,5. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1548

Kavel 1548
1893 Chicago, wereldtentoonstelling. Columbus aan het roer etc. / Versierde cassette met vijfregelige Spaanse tekst. WM 64,8. Schmalfeld. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00