Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1426

Kavel 1426
Blauwe langwerpige cassette “Uit het Leven van (koning) Willem-Alexander” met 14 zilveren penningen. Netto zilver: 402 gram.
Taxatie: € 125,00

Kavel 1427

Kavel 1427
Houten cassette HNM met 10 zilveren en twee verguld zilveren replica’s Nederlandse munten. Netto zilver: 287 gram + 18,5 gram verguld zilver.
Taxatie: € 90,00

Kavel 1428

Kavel 1428
Fraaie staalgrijze cassette KNM “Grootmeesters der Lage Landen”. Twaalf 999/1000 zilveren penningen met zelfportretten meest beroemde schilders (2014). Netto zilver: 300 gram.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1429

Kavel 1429
Drie houten cassettes “De Geschiedenis van de Nederlandse Gulden 1680-2001”. Twee cassettes met 72 zilveren replica’s. Netto zilver: 2071 gram. Daarbij een derde cassette met 36 verguld zilveren replica’s (360 gram, verguld zilver, 925/1000). Inclusief boekje met certificaten.
Taxatie: € 650,00

Kavel 1430

Kavel 1430
Houten bruine cassette met 9 penningen “Erflaters van de Vaderlandse Geschiedenis”, door Elles Kloosterman. Zilverachtige penningen met een gouden randje; o.a. Willem Drees, Berlage, Fanny Blankers-Koen etc.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1431

Kavel 1431
Doos (12) z.g. ‘Art Medals’ 1987-1989. Door D.J. Hegeman & B. Renken. Piet Heyn, Willem III, Jacob Cats, Frans Hals, J.P. Coen, J. van Oldenbarnevelt, Wilhelmina, Vincent van Gogh. Æ 60. In originele doosjes.
Taxatie: € 60,00

Kavel 1432

Kavel 1432
Puma schoenendoosje met enige honderden stedenpenningen en wat ‘Sail-Amsterdam’ sets (waarvan 1 x in zilver).
Taxatie: € 40,00

Kavel 1433

Kavel 1433
Groot lot moderne penningen, veelal in originele verpakking.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1434

Kavel 1434
Doosje ‘Oranjepenningen’ vanaf 1898 tot heden. Veel zilver
Taxatie: € 50,00

Kavel 1435

Kavel 1435
Schoenendoosje vnl. moderne penningen (12), veelal in originele verpakking. Toegevoegd: zakje diverse tokens.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1436

Kavel 1436
Bakje (49) zilveren penninkjes uit “De Rembrandt Collectie” vervaardigd bij de KNM. Elke penning behandelt een schilderij van meneer Van Rijn. Ook wat zilveren penninkjes uit “De Canon van Nederland”. Netto zilver: 370 gram.
Taxatie: € 125,00

Kavel 1437

Kavel 1437
Sigarendoosje met 41 zilveren moderne penningen vervaardigd bij de KNM, elk 25 gram met een gehalte van 925/1000. Netto zilver: 948 gram.
Taxatie: € 325,00

Kavel 1438

Kavel 1438
Twee koektrommels met modern penningspul en zeer divers van samenstelling. Echt iets voor de liefhebber!
Taxatie: € 35,00

Kavel 1439

Kavel 1439
Twee koektrommels met moderne penningen tralala, waarbij voor de liefhebber zeker nog enkele leuke aanwinsten zijn te behalen…..
Taxatie: € 35,00

Kavel 1440

Kavel 1440
Amsterdam blik gevuld met hoofdzakelijk winkelwagen penninkjes van diverse grootgrutters. Groot aantal!
Taxatie: € 15,00

Kavel 1441

Groen RR-album met ruim 200 stuks winkelwagen penninkjes van AH tot Praxis en van Emté tot C1000 en weer terug.
Taxatie: € 15,00