Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 414

Kavel 414
Postspaarbank. Legitimatiepenning. LaWe 565a. Draagoog is verwijderd. Zeer fraai.
Taxatie: € 15,00

Kavel 415

Kavel 415
Simpangsche Sociëteit. Zonder waarde en jaartal. Æ 27. LaWe 593. Zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 416

Kavel 416
Labuk British North Borneo. 1 Dollar z.j. LaWe 664. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 417

Kavel 417
Labuk British North Borneo. 50 Cents z.j. LaWe 668b. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 418

Kavel 418
Labuk British North Borneo. 20 Cents z.j. (Ø 25,4). LaWe 674 (proef). Vrijwel FDC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 419

Kavel 419
Rotterdam-Borneo Mij. 1 Dollar z.j. (alpaca). LaWe 734. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 35,00

Kavel 420

Kavel 420
Rotterdam-Borneo Mij. ½ Dollar z.j. (alpaca). LaWe 735. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 421

Kavel 421
Sandakan Tobacco Co. 1 Dollar z.j. LaWe 749. Donker prachtig / FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 422

Kavel 422
Sandakan Tobacco Co. 1 Dollar z.j. LaWe 752 (proef). FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 423

Kavel 423
Sandakan Tobacco Co. 50 Cents z.j. LaWe 757. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 424

Kavel 424
Sandakan Tobacco Co. 20 Cents z.j. LaWe 763. Spotjes voorzijde. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 425

Kavel 425
2½ Cent 1947. Schulman 1340. Originele kleur. FDC.
Taxatie: € 5,00

Kavel 426

Kavel 426
Lot (3) Stuivertokens Jesurun & Co, J.J. Naär en Leyba & Co. Scholten 1408-1410. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 427

Kavel 427
Messing (Ø 14 mm.) parkeerpenninkje (?), vervaardigd bij ’s Rijks Munt. UNC.
Taxatie: € 5,00

Kavel 428

Kavel 428
200 Gulden 1977 Peter Stuyvesant. Fr. 2; KM 18. Proof in originele verpakking.
Taxatie: € 225,00

Kavel 429

Kavel 429
50 Gulden 1979. Fr. 4. Prachtig.
Taxatie: € 85,00