Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 65

Kavel 65
¼ Gulden of muntmeesterspenninkje 1756, mmt. kraanvogel. Klein type.CNM 2.17.159; HPM 91. Enkele niet storende zilverspoortjes, hoge kwaliteit! Vrijwel FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 66

Kavel 66
Dubbele stuiver 1792. CNM 2.17.176; HPM 109. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 67

Kavel 67
Bezemstuiver 1759. CNM 2.17.179; HPM 107. Vrijwel FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 68

Kavel 68
Duit 1753. PW 1015; CNM 2.17.193; HPM 116. Originele kleur. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 69

Kavel 69
Duit 1754. PW 1015; CNM 2.17.193; HPM 116. Randimperfectie, anders FDC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 70

Kavel 70
Duit 1755. PW 1015; CNM 2.17.193; HPM 116. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 30,00

Kavel 71

Kavel 71
Duit 1759. PW 1017; CNM 2.17.195; HPM 118. Lichte dubbelslag. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 20,00

Kavel 72

Kavel 72
Duit 1761. PW 1017; CNM 2.17.195; HPM 118. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 73

Kavel 73
Duit 1788. PW 1019; CNM 2.17.197; HPM 120. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 74

Kavel 74
½ Duit 1756. Afslag in zilver van 1,67 gram. PW 1005.1; CNM 2.17.199; HPM 121.1. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 75

Kavel 75
½ Stuiver z.j. (1579/80) op naam van Philips II. GH 277; CVNM 2.04.2; Purmer 15. Bijna fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 76

Kavel 76
Duit z.j. PW 1201 variant. Fraai.
Taxatie: € 10,00

Kavel 77

Kavel 77
Arendrijksdaalder 1569. Delm. 641; Passon 51; CNM 2.36.12. Prachtig.
Taxatie: € 750,00

Kavel 78

Kavel 78
Daalder van 30 Stuiver 1689. Delm. 1077; CNM 2.36.21; HPM 12. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 79

Kavel 79
Rijderschelling 1688. Passon 78Gf; CNM 2.36.33; HPM 20. Ruim fraai.
Taxatie: € 15,00

Kavel 80

Kavel 80
Duit (16)87. Afgekort jaartal boven kroon. PW 1903; CNM 2.51.29; HPM 22. Uitzonderlijk hoge kwaliteit, originele kleur, zwakke slag, feitelijk zoals geslagen. Ruim prachtig.
Taxatie: € 100,00