Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 65

Kavel 65
Rijder of 14 gulden 1760. Delm. 889; CNM 2.49.21; HPM 24 [9,94 gram]. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 600,00

Kavel 66

Kavel 66
½ Rijder of 7 gulden 1760. Delm. 890; CNM 2.49.22; HPM 25 [4,94 gram]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 67

Kavel 67
Dubbele dukaat 1650. Delm. 881; CNM 2.49.23; HPM 18 [6,92 gram]. Onregelmatig plaatje. Zeer fraai.
Taxatie: € 750,00

Kavel 68

Kavel 68
Dukaat 1587, zes pijlen in bundel. Delm. 883; CNM 2.49.25; HPM 20 [3,48 gram]. Groot plaatje. Zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 69

Kavel 69
Bezemstuiver 1739. Afslag in goud. Delm. 911; CNM 2.49.100; HPM 81.1 [1,68 gram]. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 450,00

Kavel 70

Kavel 70
Scheepjesschelling 1780 uit 1770. CNM 2.49.92; HPM 75. Ruim fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 71

Kavel 71
Bezemstuiver 1739. CNM 2.49.100; HPM 81. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 72

Kavel 72
Duit 1754. PW 4011; CNM 2.49.112. Mooie kleur. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 73

Kavel 73
Denier z.j., type Christiana Religio met tempel en kruis. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 74

Kavel 74
Rijder 1619, oud type. Delm. 967; CNM 2.43.34; HPM 29 [9,90 gram]. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 1.250,00

Kavel 75

Kavel 75
Rijder of 14 gulden 1751. Delm. 970; CNM 2.43.37; HPM 31 [9,91 gram]. Krasje kz. Prachtig.
Taxatie: € 500,00

Kavel 76

Kavel 76
½ Rijder of 7 gulden 1751. Delm. 971; CNM 2.43.38; HPM 32 [4,95 gram]. Mooie kleur. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 500,00

Kavel 77

Kavel 77
½ Rijder of 7 gulden 1760. Delm. 971; CNM 2.43.38; HPM 32 [4,97 gram]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 78

Kavel 78
Dubbele dukaat 1747. Delm. 962; CNM 2.43.41; HPM 26 [6,95 gram]. Lichte krasjes vz., anders ruim prachtig.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 79

Kavel 79
Dukaat 1726. Delm. 965; CNM 2.43.45; HPM 25 [3,50 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 80

Kavel 80
Dukaat 1729 (uit VOC-schip Vliegent Hart).Delm. 965; CNM 2.43.45; HPM 25 [3,49 gram]. Zwakke slag, anders prachtig.
Taxatie: € 250,00