Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1517

Kavel 1517
Lot (2) St. Thomas. Coal token ‘The West Indian Company’.Brass 24,5 mm., Pridmore 181; Sieg 77. VF.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1518

Kavel 1518
z.j. Louis XVIII “Paix et Commerce”. Borstbeeld naar links. / Gekroond wapenschild. Pb 39. Fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1519

Kavel 1519
1849 Monument Generaal Negrier ingehuldigd. Beeld op sokkel. / Zesregelige tekst. Pb 48. Fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1520

Kavel 1520
1896 Visite Nicolas II & Alexandra de Russie. Profils de l’empereur et l’impératrice à droite. / Inscription en neuf lignes sous les armoires de la Russia et de la France.Æ 72. MdP III-77E. J.C. Chaplain. Des taches revers, sinon superbe.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1521

Kavel 1521
1897 Valenciennes, Chambre de Commerce. Fabrieksscène. / Fabrieksproducten.AR 40,5 x 33. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1522

Kavel 1522
z.j. (ca 1905) Roubaix, Chambre de Commerce. Vrouw zittend op de rug van adelaar. / Pierre Roubaix overhandigd oorkonde aan handwerkers. AR 35 x 48. H.Lefebvre. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1523

Kavel 1523
1908 Prijspenning. Zwevende vrouw naar rechts. / Versierd inscriptieveld.Æ verzilverd 42 x 59,5. J.Delpech. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1524

Kavel 1524
1910 En honneur de Louis Pasteur 1822-1895. Buste, de profil à gauche. / La Science personnifiée par une jeune femme avec un microscope, des éprouvettes etc. Æ 74 x 53. G.-H. Prudhomme. Superbe.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1525

Kavel 1525
1911 Rouen. Standbeeld Rollon in landschap. / Zeilschepen op de Seine.Æ verzilverd 68 x 42. A. Guilloux. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1526

Kavel 1526
z.j. Tourcoin, Chambre de Commerce. Vrouw zittend op baal wijzend naar Amerika. / Marktscène. AR 49 x 44. H.Lefebvre. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1527

Kavel 1527
(1536) Sündenfalll und Erlösung. Kreuzetod Jesus Christus. / Adam und Eva im Paradies bei Baum. AR 67. Habich II-111.4. Hans Reinhardt der Junge. Sehr schön, Randfehler.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1528

Kavel 1528
1631 Schlacht bei Breitenfeld nahe Leipzig. Stehende Gerechtigkeit, Gottesfurcht und Beständigkeit hinten Säule. / Das Schlachtfeld. AR 65.5. Wieçek 72; Maué 28. (S. Dadler). Vorzüglich.
Taxatie: € 750,00

Kavel 1529

Kavel 1529
o.J. (17. JH). Taufmedaille. Taufe Christi im Jordan. / Religio und Eltern am Taufbecken.Silber 57.6. vgl. Slg. Goppel 4433. G. Hautsch & L.G. Laufer. Vorzüglich.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1530

Kavel 1530
1862 Uhlhorn fabrikant, muntpersen te Grevenbroich. Hoofd prins Albert naar links. / Tentoonstellingsgebouw. Æ verzilverd 41,5. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1531

Kavel 1531
1908 Eeuwige glorie voor de grootste zoon van het keizerrijk, Prius Otto van Bismark.Æ gegoten 81,1. Kienast 9. Karl Goetz. Prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 1532

Kavel 1532
1913 Auf die 200-jährige Zugehörigkeit des Herzogtums Geldern zu Preußen. Brustbilder Wilhelms II und Karl von Egmonts nach rechts / Drachenkampf. Æ 50,3 Vorfeld. FDC.
Taxatie: € 60,00