Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1410

Kavel 1410
(± 1940) Elektriciteitspenning in zilver, Ø 27,85 mm. Vgl. Kooij EL 055A. Prachtig.N.B. Elektriciteitspenningen in zilver bestaan eigenlijk niet. Het betreft hier waarschijnlijk een proef- of afslag.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1411

Kavel 1411
Loodje z.j. (armengeld?) éénzijdig met stadswapen. Lood (?) 23. Zeer zeldzaam. Fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1412

Kavel 1412
(1923) Gaspenning gemeentelijke gasfabriek voor 1-1/3 M³. Messing 15. Kooij GA 270-1. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1413

Kavel 1413
1836 Utrecht, 2e Eeuwfeest universiteit. Staande Minerva. / Negenregelig opschrift.Æ 53,4. Dirks 520; Hofstee 5. D. van der Kellen. Groen spotje kz. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1414

Kavel 1414
1870 Leiden. Sociëteit Minerva, draagspeld. Gekroond wapenschild, 8 NOV 1870. / Twee draagoogjes. AR 21,5. Niet in Hofstee. RRR. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1415

Kavel 1415
1879 Leiden. Opvoering Brabantia septentrionalis voor studentenvereniging Minerva. Gegraveerd wapen. / Vierregelige tekst. AR 29 met oogje. Niet in Hofstee. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1416

Kavel 1416
Lot (2) 1890 Leidsch Studentenfeest. Hoofd Willem III naar rechts. / Op- en omschrift.Æ 24 met draagoog. Zwierzina 68; Hofstee 117. A.L. Bonevang. Prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1417

Kavel 1417
1935 Leiden. 360-Jarig bestaan universiteit. Studentenpenning intocht Rederijkerskamer in 1560. Emblemen van rederijkerskamers van Gouda, Delft, Leiden, Noordwijk, Rotterdam en Haarlem. / Glad. Æ ovaal 56 x 40. KB V-885; Hofstee 156. M.P.J, Fleur. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1418

Kavel 1418
1914 75 Jaar Hollandsche IJzeren Spoorwegmij. Halfnaakte man met fors postuur torst een gebogen spoorstaaf. / Kaart van Nederland met spoornetwerk onder stoomfluit.Æ 75. KB I-1100; CJCW 127. Minimale randoneffenheden. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1419

Kavel 1419
1928 Amsterdam. Olympische Spelen. Staande naakte vrouwelijke en mannelijke atleet de Olympische toorts hooghoudend. / Het Olympisch stadion onder stadsmaagd en boven twee halve wereldbollen. Æ 55,5. Gad./Vesc. 2; CJCW 268. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1420

Kavel 1420
(2009) 100 jaar geboorte prinses Juliana. Staande Nederlandse maagd met baby in haar armen. / Portret Hendrik & Wilhelmina in medaillon in Oranjeboom en boven Hollandse tuin. Replica van de originele penning uit 1909. Æ 100 [763 gram]. In originele doos KNM. Vgl. CJCW 99. FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1421

Kavel 1421
Houten cassette “De Oranje-Nassau Collectie – Oranje Boven!”, met 36 zilveren penningen. Netto zilver: 832 gram. Inclusief boekje met info.
Taxatie: € 250,00

Kavel 1422

Kavel 1422
Zes houten cassettes (60) met verzilverde en/of vergulde penningen betreffende de Europese Unie en het Oranjehuis. Hoog ‘bling-bling’- gehalte!
Taxatie: € 50,00

Kavel 1423

Twee rode Davo verzamelbanden proppievol met ‘ECU-brieven” met allerlei thema’s; maar liefst 86 brieven.
Taxatie: € 75,00

Kavel 1424

Kavel 1424
Drie blauwe schuifcassettes met zilveren penningen “Uit het Leven van Beatrix” en Nederlandse provincie hoofdsteden. Tevens enige andere penningen. Netto zilver: 545 gram.
Taxatie: € 175,00

Kavel 1425

Kavel 1425
Fraaie staalgrijze cassette “Uit de Kluizen van ’s Rijks Munt - Cultureel Erfgoed”. Acht zilveren replica’s. Netto zilver: 310 gram.
Taxatie: € 100,00