Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 948

Kavel 948
100 Gulden 1967 Specimen. No. -. Pick 12s. UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 949

Kavel 949
250 Gulden 1967 Specimen. No. -. Pick 13s. UNC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 950

Kavel 950
Lot (2) 5 Gulden 1972. No. PC622209. 10 Gulden 1980. No. 0002031516. Pick 8b en 15a. UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 951

Kavel 951
10 Gulden 1979. No. 0006189237. Pick 16a. UNC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 952

Kavel 952
Lot (2) 5 en 10 Gulden 31-3-1986. No. 0033337647 en 2032708986. Pick 22a, 23a. UNC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 953

Kavel 953
25 Gulden 31-3-1986. No. 4003293330. Pick 24a. UNC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 954

Kavel 954
50 Gulden 31-3-1986. No. 6004849275. Pick 25a. UNC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 955

Kavel 955
100 Gulden 31-3-1986. No. 8009732304. Pick 26a. UNC.
Taxatie: € 200,00

Kavel 956

Kavel 956
250 Gulden 31-3-1986. No 9007218108. Pick 27a. UNC.
Taxatie: € 300,00

Kavel 957

Kavel 957
2½ Dollar Nederlandsche Handel-Maatschappij, Medam. Oningevuld. No. 000000. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 958

Kavel 958
25 Gulden 1951 Specimen. No. VH **7860. Cf Pick 12. UNC.
Taxatie: € 250,00

Kavel 959

Kavel 959
100 Gulden 1951 Specimen. No. HD 7**817. Cf Pick 13. UNC.
Taxatie: € 300,00

Kavel 960

Kavel 960
Lot (3) Frankrijk 5000 Francs 1946, 100 Francs Frans Indo-China Papeete (Tahiti), 20 Francs New Caledonia – Noumea. Pick 103c; Pick 50b; Pick 14d. Zeer goed / Fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 961

Kavel 961
Asahan. 100 Rupiah 21-8-1947 groen. Pick S149a. Zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 962

Kavel 962
Rantau Prapat 1947-1948 issue. 100 Rupiah, black. Pick S364b. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 963

Kavel 963
Membang Moeda 1947-1948 Issue. 250.000 Rupiah 15-2-1948. Pick S319k. Zeer fraai.
Taxatie: € 60,00