Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 848

Kavel 848
Blikje zinkgeld 2e wereldoorlog. Ruim 600 gram.
Taxatie: € 25,00

Kavel 849

Kavel 849
Blikje met vnl. kleingeld Wilhelmina, veel dubbeltjes. Ook iets Nederlands-Indië.
Taxatie: € 75,00

Kavel 850

Kavel 850
Blikje onuitgezocht allerlei, o.a. koninkrijk, overzee en muntsieraden.
Taxatie: € 50,00

Kavel 851

Kavel 851
Doosje met circa 50 stuks divers leuk koninkrijk onuitgezocht. Vanaf Willem III tot Beatrix.
Taxatie: € 150,00

Kavel 852

Kavel 852
Blikje met 87 stuks: Willem I - 1 cent 1823 Utrecht (37), 1823 Brussel (10), 1826 Brussel (6), en 1827 Utrecht (34); veelal matige kwaliteit.
Taxatie: € 100,00

Kavel 853

Kavel 853
La Paz- blikje met 70 stuks 1 cent Willem I - 1827 Utrecht; matige kwaliteit.
Taxatie: € 70,00

Kavel 854

Kavel 854
Rode doos met munten Nederlands-Indië, ook zilver, o.a. 40x 1/20 gld. 1855. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 100,00

Kavel 855

Kavel 855
Doos met ca.10 kilo munten Overzeese Gebiedsdelen; meest Nederlandse Antillen, waaronder veel UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 856

Kavel 856
Taxatie: € 50,00

Kavel 857

Kavel 857
Blauwe doos met ca. 3 kilo munten Suriname; toegevoegd 50 x 5 cent 1966 “medailleslag”.
Taxatie: € 40,00

Kavel 858

Kavel 858
Lot (11) Vrijwel complete serie gouden tientjes Wilhelmina. Compleet vanaf 1897 t/m 1933. Mooi verpakt in “sjieke” kist. Prachtig en beter.
Taxatie: € 2.000,00

Kavel 859

Kavel 859
Groene muntslof met kleine restcollectie koninkrijk o.a. zilveren guldens en rijksdaalders en iets provinciaal.
Taxatie: € 100,00

Kavel 860

Kavel 860
Luxe kist met het originele Nederlands oorlogsgeld geslagen ten tijde van de Tweede Wereldoorlog.
Taxatie: € 25,00

Kavel 861

Doos met 5 albums koersgeld uit guldentijdperk. Toegevoegd: album met Engelse crowns.
Taxatie: Bod