Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 499

Kavel 499
10 Gulden 1888 mmt. hellebaard Sch. 557 Prachtig
Taxatie: € 250,00

Kavel 500

Kavel 500
Taxatie: € 250,00

Kavel 501

Kavel 501
Rijksdaalder 1853 mmt. zwaard Sch. 579 Ruim fraai
Taxatie: € 75,00

Kavel 502

Kavel 502
Rijksdaalder 1863 mmt. zwaard Sch. 589 Zeer fraai
Taxatie: € 750,00

Kavel 503

Kavel 503
Rijksdaalder 1872 mmt. zwaard Sch. 598 Prachtig
Taxatie: € 30,00

Kavel 504

Kavel 504
1 Gulden 1855 mmt. zwaard Sch. 608 Ruim pr. / Bijna FDC
Taxatie: € 50,00

Kavel 505

Kavel 505
1 Gulden 1863 mmt. zwaard Sch. 615 Prachtig
Taxatie: € 50,00

Kavel 506

Kavel 506
½ Gulden 1863 mmt. zwaard Sch. 630 Prachtig
Taxatie: € 25,00

Kavel 507

Kavel 507
5 Cents 1887 mmt. bijl + ster Sch. 676 Vrijwel FDC
Taxatie: € 30,00

Kavel 508

Kavel 508
½ Cent 1873 mmt. zwaard Sch. 720. Originele kleur Prachtig / FDC
Taxatie: € 25,00

Kavel 509

Kavel 509
10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 Prachtig
Taxatie: € 200,00

Kavel 510

Kavel 510
10 Gulden 1897 mmt. hellebaard Sch. 742 In cassette + zilveren penning Prachtig
Taxatie: € 200,00

Kavel 511

Kavel 511
10 Gulden 1898 mmt. hellebaard Sch. 744. P. PANDER Prachtig
Taxatie: € 250,00

Kavel 512

Kavel 512
10 Gulden 1912 mmt. zeepaardje Sch. 746 Zfr. / Prachtig
Taxatie: € 175,00

Kavel 513

Kavel 513
10 Gulden 1912 mmt. zeepaardje Sch. 746. Het gouden tientje is gezet in een 14 karaat gouden rand! Zeer fraai
Taxatie: € 225,00

Kavel 514

Kavel 514
Lot (3) 10 Gulden 1913, 1926 en 1933 Sch. 747, 750 en 753 Prachtig
Taxatie: € 525,00