Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 398

Kavel 398
Rimboen. 1 Dollar z.j. LaWe 222. Randimperfectie. Vrijwel FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 399

Kavel 399
Rimboen. 50 Cents z.j. LaWe 227 (proef). Vrijwel FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 400

Kavel 400
Simpang Tiga. 50 Cents z.j. LaWe 313b (proef, kartelrand). Prachtig / FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 401

Kavel 401
Simpang Tiga. 20 Cents z.j. LaWe 316b (proef, kartelrand). Prachtig / FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 402

Kavel 402
Soember-Soeka. 25 Cents z.j. LaWe 347a. Spotje vz. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 403

Kavel 403
Soengei Serbangan. 20 Cents 1891 (alpaca). LaWe 420. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 404

Kavel 404
Soengei Serbangan. 1 Dollar reis 1891. LaWe 422. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 405

Kavel 405
Soengei Diskie. 1 Dollar z.j. LaWe 387. Prachtig.
Taxatie: € 80,00

Kavel 406

Kavel 406
Soengei Diskie. 1 Dollar z.j. LaWe 388 (proef). Vrijwel FDC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 407

Kavel 407
Soengei Diskie. 50 Cents z.j. LaWe 397 (proef). Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 408

Kavel 408
Tanah Radja. ½ Dollar 1890 (alpaca). LaWe 443a. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 409

Kavel 409
Tanah Radja. 1 Dollar reis 1890. LaWe 448a. Donker zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 410

Kavel 410
Tandjong Alam. ½ Dollar 1891 (alpaca). LaWe 464a. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 411

Kavel 411
Wampoe. 1 Dollar z.j. LaWe 516a. Vondstexemplaar, aangetast. Zeer fraai.
Taxatie: € 10,00

Kavel 412

Kavel 412
Wampoe. 50 Cents z.j. LaWe 517b. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 413

Kavel 413
Wampoe. 20 Cents z.j. LaWe 518a. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00