Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 49

Kavel 49
1 Gulden 1687. Delm. 1176; CNM 2.12.48; HPM 38 [106 5656]. Fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 50

Kavel 50
West-Friesland. 1 Gulden 1786 uit 1764. Scholten 69d [106 5653]. Enige groene aanslag voorzijde, maar wel originele glans. Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 51

Kavel 51
Zeeland. X Stuiver 1791. Scholten 77a [106 5756]. Jaartal zwak, anders zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 52

Kavel 52
De twee beschadigde aardewerken kannetjes waarin de muntvondst ‘Molenaarsgraaf’ is gevonden.
Taxatie: Bod

Kavel 53

Kavel 53
Schild of helmgroot z.j., Roermond. vdCh. 4.2. Zeldzaam + een niet vaak voorkomende kwaliteit! Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 54

Kavel 54
Snaphaan z.j. Delm. 516. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 55

Kavel 55
Snaphaan z.j. Delm. 516. Ruim fraai / Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 56

Kavel 56
Philipsdaalder 1561. GH 210-6b; Delm. 30; CNM 2.17.9. Ruim fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 57

Kavel 57
1/5 Philipsdaalder 1566. GH 212-6d; CNM 2.17.20. Ruim fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 58

Kavel 58
Nederlandse Unie- of Leicester Rijksdaalder 1596. Delm. 899; CNM 2.17.98; HPM 69. Ruim fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 59

Kavel 59
Leeuwendaalder 1599 op Hollandse voet. Delm. 824; CNM 2.17.103; HPM 54. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 60

Kavel 60
Zilveren dukaat 1659. Delm. 962; CNM 2.17.124; HPM 80. 1e jaartal van dit type. Ca. fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 61

Kavel 61
Zilveren rijder of dukaton 1767. Gietgal in rand, imperfectie muntplaatje voorzijde. Delm. 1010; CNM 2.17.132; HPM 77. Ruim zeer fraai. N.B. Ex veiling 332 Schulman B.V., november 2009, nr. 26 - Veiling 26 Laurens Schulman B.V., november 2001, nr. 195.
Taxatie: € 100,00

Kavel 62

Kavel 62
1 Gulden 1762 met TEVMVR i.p.v. TVEMVR.Delm. 1178; CNM 2.17.155; HPM vgl. 88. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 63

Kavel 63
1 Gulden 1764. Delm. 1178; CNM 2.17.155; HPM 88. Ruim prachtig.
Taxatie: € 45,00

Kavel 64

Kavel 64
1 Gulden 1765. Delm. 1178; CNM 2.17.155; HPM 88. Zwakke slag, gietgalletje keerzijde, originele kleur. Prachtig.
Taxatie: € 50,00