Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1501

Kavel 1501
1856 Brussel, internationaal douanecongres. Hoofden R. Peel & Turgot naar links. / Tekst.Æ 54. Guioth II-243, pl. XLVI. Alex. Geefs. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1502

Kavel 1502
1885 Gent. Onthulling Lieven Bauwensmonument. Het monument. / Tekst.Æ 60. V. Lemaire. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1503

Kavel 1503
1907 Ter ere van Baron Favereau, minister van Buitenlandse Zaken 1896-1907. Borstbeeld naar links. / Blanco. Æ 79 x 51. G. Devreese. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1504

Kavel 1504
1909 Noordpool 1ste Overwintering. Borstbeeld Adrien de Gerlache. / Zeilschip varend naar links.AR 65. Ch. Samuel. Lichte randschade. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1505

Kavel 1505
1910 Halle 5de eeuwfeest inwijding St. Martinuskerk. Gesluierd borstbeeld naar rechts. / het kerkgebouw. Æ 60 J.Jourdain. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1506

Kavel 1506
1912 Alphonse XIII & Victoria van Spanje. Dubbelportret naar links. / Lopende vrouw met vaandel, leeuw en Belgisch wapenschild. Æ 70. G. Devreese. Lichte vlekjes vz. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1507

Kavel 1507
1919 Brabant, voedselhulp. Zittende vrouw en staand meisje. / Zesregelige tekst. Æ verzilverd 70,5. Devreese. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1508

Kavel 1508
1927 Algemene Vergadering KGMP van België. Borstbeeld Dr. J.F. Dugniolle ¾ naar links. / Vierregelige tekst binnen omschrift. Æ 35. FDC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1509

Kavel 1509
1928 Namen. Onthulling monument Leopold II. Het monument. / Tekst.Æ 71 x 40. V. Demanet. Vlekjes vz. Prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1510

Kavel 1510
1928 Albert I & Elisabeth bezoeken Congo. Beider borstbeelden naar links. / Landschap met palmen en stoomloc. Æ 77,8 x 50. G. Devreese. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1511

Kavel 1511
1930 Antwerpen. Wereldtentoonstelling. Propellorvliegtuig onder mercuriusstaf vliegt boven de stad Antwerpen./ Staande Victorie, zittende riviergod en Afrikaanse vrouw in kano. Æ 70. Alf. Mauquoy. In origineel etui. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1512

Kavel 1512
1930 Antwerpen. Wereldtentoonstelling. Zittende riviergod bij Schelde, Afrikaan met hoorn, vliegtuig en stoomboot. / Tekst onder amazone. Æ 79 achthoekig. J. Dupon. Sticker op kz. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1513

Kavel 1513
1930 Luik, wereldtentoonstelling sport. Gespierde atleet met haarband kijkt naar links. / Inscriptieruimte. Æ verzilverd ca. 80 x 65. A. Salle. Zeer fraai.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1514

Kavel 1514
1932 Ter ere van Jean Jadot, gouverneur Société Génerale. Borstbeeld naar rechts. / Tekst.Æ 70. G. Devreese. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1515

Kavel 1515
1958 Brussel. Algemene wereldtentoonstelling Belgisch-Congo en Ruanda-Urundi. Impala omgeven door allerlei Afrikaanse disciplines. / Tekst. Æ 92. G.A. Brunet. Prachtig.
Taxatie: € 70,00

Kavel 1516

Kavel 1516
z.j. Erepenning Ministerie van Openbaar Onderwijs. Borstbeeld Boudewijn I naar links. / Opschrift binnen lauwer- en eikenkrans. Æ 50,4. Muller. In origineel doosje. Prachtig.
Taxatie: € 10,00