Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1392

Kavel 1392
1984 Leiden. Leidsche Schouw ingehuldigd. Het gebouw. / Naam van het bouwbedrijf plus logo. Æ 81,3. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1393

Kavel 1393
1994 Verzekeringsmij Aegon 150 jaar. Logo van de Maatschappij. / Opbouw in spiraalvorm.AR 38. (Bruno Ninaber van Eijben). FDC.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1394

Kavel 1394
(1922) Amsterdam. Herinneringspenning leden Algemeen Steuncomité. Stadswapen gehouden door twee leeuwen. / Vierregelig opschrift. AR 35. KB II-214. (Dirk Scholtus). In origineel doosje. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1396

Kavel 1396
Medaille voor ijver en trouw. Æ ovaal 26 x 35. MMW 88. FDC.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1398

Kavel 1398
1612 Makelaarsgilde. Interieur beurs van Amsterdam onder twee vliegende Mercuriussen. / Stadswapen gehouden door twee leeuwen onder jaartal en boven cartouche met gegraveerd nummer 74. AR gegoten 28,6. Dirks VI.66; WK 1.1. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 1399

Kavel 1399
(1925) Gaspenning voor 1 M³ gas. Aluminium 23,5 met knip. Kooij GA-035.2; JP 147. (C.J. van der Hoef). Prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1400

Kavel 1400
(1920) Gaspenning gasfabriek. Vernikkeld messing 26. Kooij GA 051-2. Tikje rand. Zeer fraai.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1401

Kavel 1401
Identificatiepenning brandmeester. Gekroonde gevleugelde adelaar. / BRAND MEESTER. FE 48,5. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1402

Kavel 1402
z.j. (± 1920) Café Muller, consumptiepenning. Messing 25 mm., Kooij CC-052B. Zeer fraai.N.B. In november 2000 is het bijna 100 jaar oude café Muller aan de Veldstraat gesloopt.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1403

Kavel 1403
(1942) Gaspenning van 2½ cent. Zink 23½. Kooij GA 086-1. (Nico de Haas). Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1404

Kavel 1404
z.j. Vroedschapspenning. Zittende stedenmaagd bij altaar. / Typografica zittend tussen diverse drukkersattributen. AR 33. In houten (defect) penningdoosje. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1405

Kavel 1405
1785 Vroedschapspenning. Gezicht op de stad. / Zittende stedenmaagd op stapel boeken. In haar linkerhand speer met vrijheidshoed. Met klop gekroonde ‘O’(?).AR 27,6. VvL 631; van Orden XXI-28; Snoeck 83. (Th. van Berckel). Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1406

Kavel 1406
(1931) Elektriciteitspenning. Messing 30. Kooij EL 038-1; JP 259. (C.J. v.d. Hoef). Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1407

Kavel 1407
1866 Hondenbelastingpenning. Messsing 31 x 19,5 met afgeronde bovenhoeken.Kooij 1594. Zeldzaam jaartal. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1408

Kavel 1408
(1949) Gaspenning in aluminium 23,5 mm. met knip. Kooij GA-139.1; Jintes/Pol 97. (C.J. van der Hoef). Prachtig.
Taxatie: € 5,00

Kavel 1409

Kavel 1409
(1958) Gaspenning voor 5M³. Æ 23½. Kooij GA 183-3. Prachtig.
Taxatie: € 15,00