Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 382

Kavel 382
Hessa. 1 Dollar 1890 (alpaca). LaWe 108a. Zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 383

Kavel 383
Hessa. ½ Dollar 1890 (alpaca). LaWe 111. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 384

Kavel 384
Hessa. 1 Dollar reis 1890. LaWe 116. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 385

Kavel 385
Hüttenbach & Co. 10 Cents z.j. LaWe 123b. Prachtig.
Taxatie: € 35,00

Kavel 386

Kavel 386
Kisaran. 1 Dollar 1888 (alpaca). LaWe 132. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 387

Kavel 387
Kisaran. ½ Dollar 1888. LaWe 137. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 388

Kavel 388
Kisaran. 20 Cents 1888. LaWe 141. Fraai / Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 389

Kavel 389
Kwala Begoemit. 50 Cents z.j. LaWe 150. Spots voorzijde en keerzijde Anders ruim prachtig.
Taxatie: € 125,00

Kavel 390

Kavel 390
Lingga. 50 Cents z.j. LaWe 168. Spotjes voorzijde., anders prachtig / FDC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 391

Kavel 391
Netherlands India Sumatra Tobacco Co. 50 Cents z.j. LaWe 178 (proef). Prachtig / FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 392

Kavel 392
Netherlands India Sumatra Tobacco Co. 25 Cents z.j. LaWe 181b (proef). Prachtig / FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 393

Kavel 393
Netherlands India Sumatra Tobacco Co. 10 Cents z.j. LaWe 189 (proef). Prachtig / FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 394

Kavel 394
Poeloe Radja. 1 Dollar 1890 (alpaca). LaWe 211b. Vondstexemplaar. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 395

Kavel 395
Poeloe Radja. ½ Dollar 1890 (alpaca). LaWe 213. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 396

Kavel 396
Poeloe Radja. 20 Cents 1890 (alpaca). LaWe 214b. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 397

Kavel 397
Poeloe Radja. 1 Dollar reis 1890. LaWe 218. Prachtig.
Taxatie: € 75,00