Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 33

Kavel 33
Lot (4) 1 Gulden 1715, 1720, 1727, 1793 [106 5705, 5709, 5731, 5711]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 80,00

Kavel 34

Kavel 34
Lot (4) 1 Gulden 1716, 1717 (2x), 1735 [106 5707, 5704, 5708, 5710]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 60,00

Kavel 35

Kavel 35
1 Gulden 1763. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73 [106 5732]. Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 36

Kavel 36
1 Gulden 1764. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73 [106 5730]. Bijna prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 37

Kavel 37
1 Gulden 1765. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73 [106 5735]. Zwarte aanslag keerzijde. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 38

Kavel 38
1 Gulden 1791. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73 [106 5727]. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 39

Kavel 39
1 Gulden 1792. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73 [106 5736]. Originele kleur, vrijwel FDC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 40

Kavel 40
1 Gulden 1793. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73 [106 5728]. Originele kleur, vrijwel FDC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 41

Kavel 41
1 Gulden 1793. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73 [106 5726]. Originele muntkleur, enige zwarte aanslag keerzijde. Vrijwel FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 42

Kavel 42
1 Gulden. 1793. Delm. 1182; CNM 2.43.121; HPM 73 [106 5729, daar abusievelijk 1792]. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 43

Kavel 43
1 Gulden 1698. Delm. 1184; CNM 2.38.90; HPM 55 [106 5746]. Het 1e jaartal van dit type munt in een bovengemiddelde kwaliteit. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 44

Kavel 44
Lot (4) 1 Gulden 1720 (2x), 1722, 1737 [106 5741, 5742, 5744, 5745]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 60,00

Kavel 45

Kavel 45
Lot (4) 1 Gulden 1720, 1722, 1738, 1764 [106 5740, 5749, 5703, 5750]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 75,00

Kavel 46

Kavel 46
Lot (3) 1 Gulden 1720, 1723, 1764 [106 5739, 5737, 5702]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 47

Kavel 47
Lot (3) 1 Gulden 1720, 1724, 1764 [106 5738, 5743, 5701]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 48

Kavel 48
Lot (3) 1 Gulden 1720, 1735, 1764 [106 5751, 5748, 5747]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00