Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 33

Kavel 33
Lot (3) Dubbele stuiver 1734 en 1786 (2). CNM 2.17.173 en 176. Fraai / zeer fraai en beter.
Taxatie: € 25,00

Kavel 34

Kavel 34
Bezemstuiver 1764. CNM 2.17.179; HPM 107. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 35

Kavel 35
Bezemstuiver 1785. CNM 2.17.181; HPM 107. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 36

Kavel 36
Bezemstuiver 1785. CNM 2.17.181; HPM 107. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 37

Kavel 37
Lot (2) Duit 1757 en 1759. PW 1016 en 1017; CNM 2.17.193. Zeer fraai.
Taxatie: € 35,00

Kavel 38

Kavel 38
½ Duit 1757. Afslag in zilver van 1,73 gram. PW 1006.1; CNM 2.17.200; HPM 122.1. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 39

Kavel 39
Daalder 1577 mmt. kelk. Geslagen te Dieren.Delm. 594; CNM 2.06.32 (Bergh); HPM 25. Ruim fraai / bijna zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 40

Kavel 40
Karolusdaalder z.j. (1555). Delm. 633; vdCh. III.30. Vondstexemplaar. Fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 41

Kavel 41
Daalder van 30 Stuiver 1689. Delm. 1077; Passon 83; CNM 2.36.21. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 42

Kavel 42
Rijder of 14 gulden 1749. Delm. 782; CNM 2.28.47; HPM 19 [9,94 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 500,00

Kavel 43

Kavel 43
Rijder of 14 gulden 1763. Delm. 782; CNM 2.28.47; HPM 19 [9,93 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 750,00

Kavel 44

Kavel 44
½ Rijder of 7 gulden 1761. Delm. 783; CNM 2.28.48; HPM 20 [4,97 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 45

Kavel 45
Dubbele dukaat 1756. Delm. 773; CNM 2.28.52; HPM 14 [6,98 gram]. Ruim prachtig.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 46

Kavel 46
Dukaat 1605. Delm. 774; CNM 2.28.53; HPM 13 [3,44 gram]. Fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 47

Kavel 47
Dukaat 1767. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,41 gram]. Montagesporen kz. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 48

Kavel 48
Dukaat 1776. Delm. 775; CNM 2.28.54; HPM 15 [3,48 gram]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 175,00