Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1485

Kavel 1485
(± 1945) Pierre Ryckmans, gouverneur générale Congo Belge. Borstbeeld naar links. / Afrikaan buigt stuk ijzer. Æ 70. Dupagne. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1486

Kavel 1486
1948 Ter ere aan Leopold II door koloniale veteranen. Borstbeeld Leopold II naar links. / Tekst.Æ 70. RBN 1984, pag. 184, nr. 67. Victor Demanet. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1487

Kavel 1487
1948 Ter ere van Fernand Courtoy. Borstbeeld naar links. / Opsomming beroepen en functies.Æ 73 x 59,5. A. Bonnetain. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1488

Kavel 1488
1950 Half eeuwfeest C.S.K. (Comité Spécial du Katanga). Staande vrouw boven plattegrond Belgisch-Congo. / Industrie en landbouw. Æ 80. V. Demanet. Lichte vlekjes. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1489

Kavel 1489
1951 25 Jaar goudmijnen Kilo-Moto. Twee Congolese mijnwerkers. / Twee families.Æ 91,5 x 71,5. Dupagne. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1490

Kavel 1490
1951 Norbert Laude, 25 jaar directeur koloniale hogeschool. Borstbeeld naar rechts. / Tekst.Æ 90,5. W. Kreitz. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1491

Kavel 1491
1952 50 Jaar ‘Chemins de Fer du Congo Superieur aux grand lacs Africains. Kopstation aan zee. / Hoofd Baron Empain naar links. Æ 70. R. Cliquet. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1492

Kavel 1492
z.j. Paul Charles, gouverneur Banque du Congo Belge. Borstbeeld naar rechts. / Blanco (sticker).Æ 68. Dupagne. Prachtig.
Taxatie: € 15,00

Kavel 1493

Kavel 1493
1954 25 Jaar Koninklijk Belgisch Koloniaal Instituut. Hoofd koning Albert I naar links. / Plattegrond Belgisch-Congo. Æ 90. W. Kreitz. Vlekjes. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1494

Kavel 1494
1956 25 Jaar fonds voor geneeskundige hulp. Borstbeeld Elisabeth naar links. / Tekst.Æ 80. E.J. de Bremaecker. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1495

Kavel 1495
1956 Half eeuwfeest mijnbouw in Katanga. Verwerkingsproces vloeibaar metaal boven plattegrond. / Technisch onderwijs. Æ 85. G.A. Brunet. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1496

Kavel 1496
1956 50 Jaar ‘Compagnie du Chemins de Fer du Bas Congo au Katanga. E-locomotief naar links. / Stoomlocomotief op 1e lijn uit 1906. Æ 86. G.A. Brunet. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1497

Kavel 1497
1956 Half eeuwfeest ‘Société Internationale Forestière et Minère du Congo. Vier Congolese arbeiders. / Kaisa familie. Æ 86. G.A. Brunet. Prachtig.
Taxatie: € 20,00

Kavel 1498

Kavel 1498
1959 Half eeuwfeest Banque du Congo Belge. Gebouwen. / Naar links lopende olifant, met slurf omlaag.Æ 70. De Grees. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1499

Kavel 1499
1853 Leopold, Hertog van Brabant. Hoofd jonge Leopold naar links. / De eedaflegging. Zittende Belgica en geknielde gevleugelde vrouw en staande Leopold. Æ 74. L. Wiener. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1500

Kavel 1500
Taxatie: € 30,00