Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1376

Kavel 1376
(± 1945) Tiel, erepenning. Gezicht op Tiel. / Gekroond gemeentewapen. Zink/tin 70,5. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1377

Kavel 1377
1948 Stad Utrecht 1900 jaar. Drie romeinse soldaten in een boot. / Het romeinse kasteel.Æ 60. L. Metz. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1378

Kavel 1378
1959 Lot (2) ½ en hele gouden rijder 1750 nageslagen als penning in 1959. Prachtig.
Taxatie: € 400,00

Kavel 1379

Kavel 1379
(± 1960) Lot (5) K.L.M. Reclamepenning in aluminium & zilver (Kooij RZ 076.1 en 2); Solex-rallye 1959 in messing; twee verschillende uniformspeldjes.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1380

Kavel 1380
(1961) Gemeentelijke erepenning stad Leeuwarden. De Oldenhove met oude stadspoort. / Gekroond leeuwtje. Æ gegoten 94. KB VI-2673. (C. Stauthamer). In origineel doosje. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1381

Kavel 1381
(1962) Prijspenning Kon. Ver. van Leraren en Onderwijzers in de lichamelijke Opvoeding. Naakte man en vrouw de zon aanbiddend. / Inscriptieruimte binnen omschrift. Æ gegoten 78,5. KB VI-2701. Maarten Pauw. Prachtig.
Taxatie: € 25,00

Kavel 1382

Kavel 1382
1963 150 Jaar onafhankelijkheid. Staande koningin Juliana, de koningskroon ondersteunend. / Omschrift in drie cirkels. Æ 70 gegoten. KB VI-2849. Loeki Metz. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1383

Kavel 1383
(1965) Driekoningenpenning. Doop van Christus in de Jordaan. / Drie koningen met Maria en Jozef bij kribbe. Æ gegoten 78. Van der Kam P6502. Niel Steenbergen. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1384

Kavel 1384
Lot (6) (± 1965) Gouden en zilveren replica’s 5-10-20 Gulden 1848 Willem II. In origineel groen doosje Oranje Munt, Den Haag. Netto goud: 22,12 gram; netto zilver: 21,7 gram. Proof.
Taxatie: € 600,00

Kavel 1385

Kavel 1385
1965 Bussum. Prijspenning. Gekroond gemeentewapen met schildhouders. / Inscriptieveld binnen omschrift en lauwerkrans. AR 59,5. KB II-95 (1920). D. Scholtus. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 70,00

Kavel 1386

Kavel 1386
z.j. Amersfoort. Erepenning. Gekroond stadswapen gehouden door twee leeuwen. / Zevenregelige tekst. Æ 60. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 1387

Kavel 1387
1967 Gouden huwelijk C.H. Beels en Jonkvrouw M.J.S. Quarles van Ufford. Samengebonden familiewapens. / Zesregelige tekst. AR 40. KB VI-3323. H. van Bommel. FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1388

Kavel 1388
1967 Inwijding nieuwe luchthaven Schiphol. Gevleugeld paard met eronder plattegrond van Schiphol. / Luchthavengebouwen. Æ 55,5. Vgl. KB VI-3304. D. Stins. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 1389

Kavel 1389
1972 Amsterdam, 200 jaar Luthersch Diaconiehuis. Het gebouw. / Staande zwaan.Æ 35,5. Donga/Van den Berg 40. (C.J. Begeer). Prachtig.
Taxatie: € 10,00

Kavel 1390

Kavel 1390
Lot (4) Dordrecht. Statentochtpenningen 1973, 1980, 1981 en 1982. Gemiddeld prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1391

Kavel 1391
1980 Inhuldiging koningin Beatrix. Hoofd Beatrix naar links. / Gekroonde ‘B’ boven inhuldigings-datum. AR 30 met draagoog en oranje/blauw lint in origineel doosje. (K. de Bruijn-van Rood). FDC.
Taxatie: € 15,00