Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 467

Kavel 467
1 Gulden 1824 Utrecht mmt. fakkel Sch. 264 Fraai / Zeer fraai
Taxatie: € 150,00

Kavel 468

Kavel 468
1 Gulden 1824 Utrecht mmt. fakkel Sch. 264a. Met streepje tussen wapen en kroon Ruim zeer fraai
Taxatie: € 250,00

Kavel 469

Kavel 469
1 Gulden 1829 Brussel mmt. palmtak Sch. 271 Krasje op wang Ruim zeer fraai
Taxatie: € 450,00

Kavel 470

Kavel 470
1 Gulden 1837 Utrecht mmt. fakkel Sch. 268 Ruim zfr. / Bijna pr.
Taxatie: € 250,00

Kavel 471

Kavel 471
1 Gulden 1837 Utrecht mmt. fakkel Sch. 268 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 150,00

Kavel 472

Kavel 472
1 Gulden 1840 mmt. lelie Sch. 278 Ruim zeer fraai
Taxatie: € 150,00

Kavel 473

Kavel 473
½ Gulden 1829 Brussel mmt. palmtak Sch. 282 Zfr. / Prachtig
Taxatie: € 200,00

Kavel 474

Kavel 474
Lot (3) 25 Cents 1823B,1825U en 1825B Sch. 294, 289 en 296 Fraai / Zeer fraai
Taxatie: € 75,00

Kavel 475

Kavel 475
25 Cents 1825 Utrecht mmt. fakkel Sch. 289 Ruim prachtig
Taxatie: € 65,00

Kavel 476

Kavel 476
25 Cents 1825 Utrecht mmt. fakkel Sch. 289 Zeer fraai
Taxatie: € 25,00

Kavel 477

Kavel 477
Lot (2) 25 Cents 1826B en 1827B Sch. 297 en 298 Fraai / Zeer fraai
Taxatie: € 75,00

Kavel 478

Kavel 478
10 Cents 1827 Utrecht mmt. fakkel Sch. 307 Zfr. / Prachtig
Taxatie: € 25,00

Kavel 479

Kavel 479
10 Cents 1828 Utrecht mmt. fakkel Sch. 308 Ruim prachtig
Taxatie: € 75,00

Kavel 480

Kavel 480
5 Cents 1827 Utrecht mmt. fakkel Sch. 317 Vrijwel FDC
Taxatie: € 75,00

Kavel 481

Kavel 481
½ Cent 1823 Utrecht mmt. fakkel Sch. 354 Zfr. / Prachtig
Taxatie: € 50,00

Kavel 482

Kavel 482
Lot (3) Rijksdaalder 1842 en 1845 (2) Sch. 507 en 510 Fraai en beter
Taxatie: € 100,00