Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 366

Kavel 366
Lot (3) Cochin, gouden fanam. Scholten 1249; Fr. 1504. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 367

Kavel 367
Lot (4) Asahan Tabak Mij. Silau. 1/10 - 1/5 - ½ en 1 Dollar z.j. (alpaca). LaWe 255, 252b, 251b, 250. Fraai en beter.
Taxatie: € 25,00

Kavel 368

Kavel 368
Baumann Wetter & Co. 50 Cent z.j. LaWe 35a. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 369

Kavel 369
Baumann Wetter & Co. 20 Cent z.j. LaWe 37a. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 370

Kavel 370
Bindjey. 1 Dollar 1890 (alpaca). LaWe 41b. Zeer fraai / Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 371

Kavel 371
Bindjey. ½ Dollar 1890 (alpaca). LaWe 42. Vondstexemplaar. Fraai.
Taxatie: € 10,00

Kavel 372

Kavel 372
Boemie Ajoe. 25 Cents z.j. LaWe 58. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 373

Kavel 373
Gallia. 50 Cents z.j. LaWe 78a (Ø 30,7). Lichte vlekjes voorzijde. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 374

Kavel 374
Goerach Batoe. 1 Dollar reis 1890 (alpaca). LaWe 86a. Gevlekt voorzijde. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 375

Kavel 375
Goerach Batoe. ½ Dollar 1890 (alpaca). LaWe 88b. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 376

Kavel 376
Goerach Batoe. 20 Cents 1890 (alpaca). LaWe 89a. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 377

Kavel 377
Goerach Batoe. 10 Cents 1890 (alpaca). LaWe 91a. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 378

Kavel 378
Goerach Batoe. 1 Dollar reis 1890 (roodkoper 35,5 x 35,5). LaWe 96 (proef). Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 379

Kavel 379
Hessa. 1 Dollar 1888 (alpaca). LaWe 98. Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 380

Kavel 380
Hessa. 20 Cents 1888 (alpaca). LaWe 102b. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 381

Kavel 381
Hessa. 1 Dollar reis 1888. LaWe 105. Vondstexemplaar. Zeer fraai.
Taxatie: € 15,00