Kavels: 1796, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 17

Kavel 17
Lot (4) 1 Gulden 1713, 1793, 1794; X stuiver 1748 (doorboord). [106 5684, 5665, 5669, 5755]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 18

Kavel 18
Lot (3) 1 Gulden 1714, 1794, 1795 [106 5683, 5673, 5674]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 19

Kavel 19
Lot (3) 1 Gulden 1748, 1792, 1793 [106 5681, 5675, 5676]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 75,00

Kavel 20

Kavel 20
Lot (3) 1 Gulden 1764, 1792, 1793 [106 5661, 5658, 5666]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 60,00

Kavel 21

Kavel 21
Lot (3) 1 Gulden 1765, 1793, 1794 [106 5663, 5677, 5678]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 22

Kavel 22
1 Gulden 1791. Delm. 1179; CNM 2.28.104; HPM 64 [106 5662]. Originele kleur, vrijwel prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 23

Kavel 23
Lot (4) 1 Gulden 1792, 1793, 1794? (2x) [106 5657, 5659, 5664, 5667]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 24

Kavel 24
1 Gulden 1793. Delm. 1179; CNM 2.28.104; HPM 64 [106 5668]. Minimale groene aanslag keerzijde. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 25

Kavel 25
Lot (3) 1 Gulden 1794 (2x), 1795 [106 5660, 5671, 5670]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 26

Kavel 26
Lot (3) 1 Gulden 1795 (Bataafse Republiek). Schulman 91a [106 5679, 5680, 5672].Originele muntkleur, circa zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 27

Kavel 27
1 Gulden 1717. Delm. 1180; CNM 2.46.56; HPM 48 [106 5652]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 28

Kavel 28
Lot (3) 1 Gulden 1736, 1762, 1764 [106 5651, 5647, 5649]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 29

Kavel 29
Lot (3) 1 Gulden 1763, 1764 (2x) [106 5648, 5644, 5645]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 30

Kavel 30
Lot (3) 1 Gulden 1764, 1765, 1791 [106 5642, 5643, 5646]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00

Kavel 31

Kavel 31
1 Gulden 1792. Delm. 1180; CNM 2.46.57; HPM 48 [106 5650]. Originele glans, enige zwarte aanslag aan de rand, anders vrijwel FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 32

Kavel 32
Lot (3) 1 Gulden 1714, 1764, 1794 [106 5706, 5733, 5734]. Diverse kwaliteiten.
Taxatie: € 50,00