Kavels: 970, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 17

Kavel 17
½ Rijder of 7 gulden 1750. Delm. 654; CNM 2.17.68; HPM 53 [4,96 gram]. Schaars jaar. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 600,00

Kavel 18

Kavel 18
Dubbele dukaat 1664. Delm. 647; CNM 2.17.75 [6,95 gram]. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 750,00

Kavel 19

Kavel 19
Dukaat 1591, vermoedelijk over 1586. Delm. 649; CNM 2.17.77 [3,47 gram]. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 20

Kavel 20
Dukaat 1637, vier pijlen in bundel. Delm. 649; CNM 2.17.77; HPM 46 [3,45 gram]. Zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 21

Kavel 21
Dukaat 1761. Delm. 650; CNM 2.17.82; HPM 48 [3,30 gram]. Prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 22

Kavel 22
Bezemstuiver 1761. Afslag in goud.Delm. 662; CNM 2.17.179; HPM 107.2 [1,74 gram]. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 700,00

Kavel 23

Kavel 23
Leeuwendaalder 1641. Delm. 825; CNM 2.17.107; HPM 56. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 24

Kavel 24
½ Leeuwendaalder 1641. Delm. 869; CNM 2.17.114; HPM 57. Ruim fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 25

Kavel 25
½ Dukaat 1765. Delm. 998; CNM 2.17.129. Mooi van kleur. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 26

Kavel 26
1 Gulden 1762. Delm. 1178; CNM 2.17.155; HPM 88. Mooi patina. Bijna prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 27

Kavel 27
1 Gulden 1763. Delm. 1178; CNM 2.17.155; HPM 88. Zeer fraai.
Taxatie: € 35,00

Kavel 28

Kavel 28
1 Gulden 1763. Delm. 1178; CNM 2.17.155; HPM 88. Mooi patina. Zeer fraai.
Taxatie: € 35,00

Kavel 29

Kavel 29
1 Gulden 1763. Delm. 1178; CNM 2.17.155; HPM 88. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 30

Kavel 30
1 Gulden 1765. Delm. 1178; CNM 2.17.155; HPM 88. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 35,00

Kavel 31

Kavel 31
¼ Gulden of muntmeesterpenninkje 1756, klein type. CNM 2.17.159; HPM 91. Zeer fraai / prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 32

Kavel 32
¼ Gulden of muntmeesterpenninkje 1759. CNM 2.17.159; HPM 91. Prachtig / FDC.
Taxatie: € 75,00