Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 257

Kavel 257
Duit. Keerzijde incusum. PW 7303. Ruim fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 258

Kavel 258
Arendrijksdaalder 1568. Delm. 676; CNM 2.13.4; HPM 2. Iets patina. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 259

Kavel 259
Arendrijksdaalder 1583 op naam van Rudolf II. Delm. 680; CNM 2.13.5. Prachtig.
Taxatie: € 225,00

Kavel 260

Kavel 260
½ Gouden rijder van 7 Gulden 1761. Delm. 1162; CNM 2.20.7 [4,92 gram]. Montagesporen. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 261

Kavel 261
Noodmunt van ¼ rijksdaalder of 12 ½ stuiver 1672 eenzijdig geslagen. Delm. 738; CNM 2.20.4. Afslag in tin, mogelijk contemporaine vervalsing. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 262

Kavel 262
Florijn van 28 Stuiver 1673. Met mooie duidelijke klop van Holland. Delm. 1116; CNM 2.20.10; HPM 5. Vrijwel zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 263

Kavel 263
Florijn van 28 Stuiver 1681. Speer met hoed. Delm. 1117; CNM 2.20.18; HPM 6. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 264

Kavel 264
Florijn van 28 Stuiver 1685. Met mooie klop. Delm. 1118; CNM 2.20.12; HPM 7. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 265

Kavel 265
Duit 1771. CNM 2.20.26; PW 8004. Ruim prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 266

Kavel 266
Lot (2) Flabbe van 4 stuiver 1597 en 1598? CNM 2.21.43. Gemiddeld fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 267

Kavel 267
Flabbe van 4 stuiver 1622. CNM 2.21.43. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00