Kavels: 1898, Prebid: nee, Live Veiling: ja
Alles|Met afbeeldingen

Kavel 821

Kavel 821
Doosje zilveren Julianaguldens 1966 (92x). Ongecirculeerd met originele glans. Netto zilver: 430 gr.
Taxatie: € 150,00

Kavel 822

Kavel 822
Sigarenblikje ‘Senator’ (34) rijksdaalders koning Willem III. Diverse jaren en kwaliteiten.
Taxatie: € 400,00

Kavel 823

Kavel 823
Blikje “Uiltje” met circa 3 kg. koninkrijks- en provinciale munten. Alles in slechte staat: verbogen, mishandeld, doorboord, gepoetst, gemonteerd, afgesleten, verkleurd, bekrast, verguld, gebutst, aangetast, gevlekt, brandblaren, uitgebaggerd of een combinatie hiervan……. Veel zilver.
Taxatie: Bod

Kavel 824

Kavel 824
Schoenendoosje Nederlandse Antillen: enige FDC-sets, zilveren herdenkingsmunten, diverse zakjes pasgeld. Ook nog wat Aruba, Curaçao en Suriname.
Taxatie: € 175,00

Kavel 825

Kavel 825
Handelsvoorraad z.g. ‘samengestelde sets’ met fraaie namen zoals: “De Krooncollectie 1898-1948”, “Nederlands Oorlogsgeld 1940-45”, “Beatrix Regina Millennium Muntset”, “De Geschiedenis van het Gasmuntje”, “De Stuiver Collectie”, “Bevrijdingscollectie 1940-1995”, Drie Vorstinnen in Zilver”, “Drie Generaties Nederlands Vorstenhuis in Zilver”, “De Munten van Koningin Wilhelmina 1898-1948”, “Koningin Emma, haar Echtgenote en Dochter”, “Koning Willem III en zijn Dochter Wilhelmina” en andere fantasiesetjes met munten.
Taxatie: € 425,00

Kavel 826

Kavel 826
Sigarenkistje zinkgeld 2e Wereldoorlog, van 1 t/m 25 cent. Circa 965 gram.
Taxatie: € 40,00

Kavel 827

Kavel 827
Sigarenkistje (713) ½ centen 1878-1940 (klein type), w.o. 1 x 1883, 1 x 1886, 3 x 1898. Ook nog 21 x 1922, maar geen jaartalwijziging!
Taxatie: € 200,00

Kavel 828

Kavel 828
Kistje (181) vierkante stuivers (163) 1914-1943, w.o. 2 x 1933; Ronde stuivers (18) 1907-1909, w.o. 2 x 1909.
Taxatie: € 100,00

Kavel 829

Kavel 829
Sigarettenblikje (24) met koninkrijksmuntjes in hoge kwaliteit. Voornamelijk Wilhelmina.
Taxatie: € 100,00

Kavel 830

Kavel 830
Blikje (30) diverse muntjes koning Willem II. Voornamelijk mindere kwaliteiten.
Taxatie: € 150,00

Kavel 831

Kavel 831
Blikje zilvergeld (67) Wilhelmina. Jeugdportret, inhuldigingstype, hermelijnen mantel. Voornamelijk mindere kwaliteiten.
Taxatie: € 100,00

Kavel 832

Kavel 832
Kist gevuld met Willem III munten. Vanaf ½ cent t/m riks. De zilveren stuivertjes op jaartal gesorteerd. Voornamelijk mindere kwaliteiten.
Taxatie: € 150,00

Kavel 833

Kavel 833
Kistje met bronzen centen 1877-1943 (500), w.o. 1 x 1896, 2 x 1897, 3 x 1924.
Taxatie: € 60,00

Kavel 834

Kavel 834
Sigarenkistje met 153 x bronzen 2½ cent 1877-1941, w.o. 1 x 1886, 1 x 1894.
Taxatie: € 75,00

Kavel 835

Kavel 835
Bakje (272) ½ guldens Wilhelmina, laatste type (1921-1930), w.o. 6 x 1929 variant.Netto zilver: 971 gram.
Taxatie: € 350,00

Kavel 836

Kavel 836
Plastic bakje met 95 rijksdaalders Wilhelmina 1929-1943, w.o. 4 x 1940. Netto zilver: 1704 gram.
Taxatie: € 600,00